YuliHrytskoff

Поживний крем для рук Mixa Hand Cream Intense Nourishment

Поживний крем для рук Mixa Hand Cream Intense Nourishment

З приходом холодів шкіра моїх рук починає дуже сильно пересушуватись, лущитись і тріскатись аж до ранок... А хлорована вода, холодова алергія та алергія на агресивну побутову хімію типу пральних порошків усугубляє ситуацію! Подолати ці проблеми мені допомагає мій улюблений крем для рук (Garnier Інтенсивний догляд - про нього розповім в своїх наступних дописах), але я, як і більшість дівчат, дуже люблю пробувати щось новеньке і іноді купую нові, раніше не випробувані мною, креми для рук.

Результатом моїх експериментів та моїм новим придбанням став поживний крем для рук Mixa Hand Cream Intense Nourishment.

Оформлення крему мені дуже подобається! Воно стильне, красиве, продумане до найдрібніших деталей! Якісний білий пластиковий тюбик - нічого зайвого, все як я люблю! Кришечка відкидна,пристає до тюбика плотно, на звороті - опис від виробника.

Склад крему далеко не найнатуральніший, але я на такий і не розраховувала від крему з мас-маркету. Незважаючи на досить велику кількість складових синтетичного походження, крем також містить алантоїн, який глибоко проникає в епідерміс та забезпечує загоєння шкірного покриву; гліцерин, який сприяє утримуванню вологи в епідермісі; масло ши, яке відоме своїми поживними властивостями та деякі інші корисні для нашої шкіри компоненти.

Консистенція крему в міру щільна, густа, однорідна, але досить комфортна. Крем швидко і рівномірно вбирається у шкіру, роблячи її ніжною та зволоженою.

Колір крему світло-рожевий.

Запах силіконовий, такий самий, як у крему для рук Garnier Інтенсивний догляд, про який я згадувала вище.

Ефективністю крему я залишилася більш ніж задоволена! Він настільки швидко вбирається, що буквально через дві хвилини після його нанесення можна приступати до своїх звичайних справ. Крем зовсім не залишає липкості чи плівки, просто добре зволожує, пом'якшує шкіру та робить її бархатистою.

Як я вже писала, у мене дуже суха шкіра рук, яка страшенно лущиться, тріскається до ранок і вся ця справа посилюється алергічними реакціями на побутову хімію і холод. Єдиний крем, який справляється з цими проблемами і є для мене фактично панацеєю, це крем для рук Garnier Інтенсивний догляд для сухої шкіри. Коли я купила живильний крем для рук від Mixa, дуже здивувалася! Ці два креми просто брати-близнюки! Різниця тільки в оформленні, ціні (Mixa трошки дорожче) та виробнику. А так і текстура, і колір, і запах - все ідентичне! Тільки крем від Mixa менш жирний і швидше поглинається. Але, все ж таки, крем від Garnier краще справляється з дуже сильною сухістю і сприяє більш швидкому загоєнню тріщин і ранок. Тому, крем від Mixa - це другий крем, який підходить моїй проблемній шкірі рук і дає непоганий результат, хоч він і слабший за результативністю в порівнянні з кремом від Garnier, який, як і раніше, залишиться моїм фаворитом і порятунком!

Підбиваючи підсумки, крем я, звичайно, рекомендую, це однозначно вартий вашої уваги продукт!