Karolina

Порожні баночки грудня 2023

Порожні баночки грудня 2023

Дівчатка і мужчинчики ( якщо вони тут ж поміж нас 😄), перш за все вітаю Вас з Новим роком. Хай цей рік принесе Вам здійснення Ваших мрій і бажань . Хай нові позитивні емоції та події будуть у житті кожної з Вас . Нові цілі стають реальністю 🫶

А нижче в дописі ділюсь своїми порожнячками за грудень 2023.

Наскільки я зрозуміла таку версію гелю для душу важ не випускають😅, але відгуком своїм ділюсь .

Аромат мені сподобався, ну люблю я все з ароматом кокосу 🥥

А от текстура чи то тому що цей гель лежав у мене в запасах перший час , чи то тому, що вона і справді є така - як на мене занадто загуста .

Але із поставленою задачею справляється добре, не пересушує .

Ця міцелярн водичка була зі списку мого Project Pan на до використання. І в запасі на мене очікує ще така ж.

Надвисновків тут не буде, продукт всім і так відомий .

Після використання міцелярки обокіщково ще використовую гідрофільну олію.

Моя перша глиняна маска, яку не потрібно замінувати самостійно .

Маска мені сподобалась - освіжає, вирівнює тон обличчя, очищує пори .

Але наскільки я зрозуміла виробник більше іі не випускає тому буду шукати їй заміну в інших укр. брендів.

2023 став роком пошуку нового догляду для шкіри за обличчям, гормональних змін, які привели до виявлення доброякісних утворень, операції з їх видалення та відповідно зміни стану моєї шкіри.

А вона змінилась - висипань стало в рази більше ніж до, висипання також зʼявились на моїй шиї, які досі на жаль зі мною, зʼявилось характерне постане.

Тому досить вчасно в моєму житті зʼявився пробник точкової сироватки від висипань від Biono.

Мені засіб сполобався 🥰

Висипаня стають менш помітними, набагато швидше заживають ( а на мені все довго заживає), тому однознано куплю повнорозмірний продукт.

І до речі цього пробника на диво мені вистачило надовго))

Класний базовий зволожувальний крем.

Якщо хочеться класного зволоження - рекомендасйон.

Якщо чогось активнішого, то краще спробувати крем щ більш активними компонентами.

Однозначний мастхев для волосся - захист, живлення, полегшує процес розчісування ( а для мене це пункт номер один з важливості) і приємний аромат.

Волосся пахне нереально ( мій чоловік зацінив 😅, хоч він і не любить яскравих ароматів)