Skomska Olya

Враження про крема від Dr. Irena Eris

Враження про крема від Dr. Irena Eris

Близько місяця тому я отримала подарунковий бокс від Make up : https://club.makeup.com.ua/looks/24040/ .

В нього входив :

  • крем для шкіри навколо очей від Dr. Irena Eris;
  • крем для обличчя , денний від Dr. Irena Eris.

Крема мають красиве , якісне пакування.

Баночки просто шикарні.

Неймовірний , винний колір скла . Красиві срібні літери, та тиснення на кришечці.

Під кришкою ми бачимо захисну мембрану.

Враження про крема від Dr. Irena Eris

Крем для шкіри навколо очей Dr. Irena Eris ScientiVist Ultra Revitalising Eye Cream SPF 20 (15 мл.)

Має ніжний, жовтий відтінок, текстура м'яка, кремова, приємна.

Аромат фруктовий, легкий, при нанесенні не відчутний.

Його дуже легко наносити, так як шкіра суха- в мене він швидко поглинається(порівнюю з кремом для очей від Елизавета, який лежить плівкою і я його ще довго відчуваю).

Перші рази я відчувала печіння, але через декілька використань - все пройшло, що було так і не зрозуміла....

З результату - крем гарно зволожує🤍має SPF20 .

Протягом місяця не відбулось якихось "вау" змін.

Підсумки:

Він просто нормальний. Гарний дизайн, приємна тектсура, зволожує.

Чи таке ви очікуєте від крему за 1200 грн? Думаю ні. Хотілося б відшукати більше плюсів, але не вийшло. Думаю за такі кошти можна знайти ефективніші засоби. Тому ціна- суттєвий мінус.

Крем для обличчя Dr. Irena Eris ( 50 мл)

Має ніжний , рожевий відтінок.

Кремова, приємна текстура. Відчувається легкий, ягідно-пудровий аромат.

Засіб використовувала декілька раз, щоб відслідкувати відчуття. Адже маю проблемну шкіру, та притримуюсь свого догляду.

Крем дуже економний, вистачить на довго. Хвилювалась, що він спровокує нові висипи- але цього не сталось і це великий плюс.

Засіб також має SPF20. Відчувається гарне зволоження. Наносила дуже тоненьким шаром.

Не можу відслідкувати результат на 100%, адже наносила декілька раз , щоб протестувати , та поділитись загальним враженням.

Так як зараз лікую акне, щоб не порушувати свій догляд- крем відправляється до мами, думаю вона буде дуже задоволена!

Дякую Make up, за чудові подарунки❤️