inspirit_inspires

Супердетальний огляд 3 відтінків помади Golden Rose Velvet Matte номери 16, 22, 31 (´^ω^)

Супердетальний огляд 3 відтінків помади Golden Rose Velvet Matte номери 16, 22, 31 (´^ω^)

Я трішки designer'ка, тож тепер мої дописи будуть виглядати так, щоб ти їх точно не загубила 💫
До того ж, в предметній зйомці мені не переплюнути нашу зірочку Аліну, тож буду використовувати те, де я сильна 😉

Супердетальний огляд 3 відтінків помади Golden Rose Velvet Matte номери 16, 22, 31 (´^ω^)

Насправді, це той продукт, до якого завжди тягнеться рука. Ці відтінки чудово підходять під типаж "тепла осінь", шикарно виглядають на губах, і, для мене головне: зовсім не сушать! Тому це мої улюблені помади, і, скоріш за все, перші, які я використаю до кінця 💛

Тут структурувала трішки, для твоєї зручності:

➕️ Не сушать губи

➕️ Упаковка сама собою не відкривається, тож твоя сумка не постраждає, помада дуже компактна

➕️ Вирівнює текстуру губ, не підкреслює недоліки

➕️ Дуже бюджетна

➕️ Багато відтінків для вибору найулюбленішого 💋

➖️ Пакування за +-рік використання перетворилося на тикву, надписи майже зовсім стерлися

➖️ Зовсім не стійка, потрібно завжди оновлювати (так, якщо помада не висушує губи як Сонечко поверхню Меркурію, то стійкою вона, нажаль, не буде 😔)

Шикарний ніжний відтінок, на картинці спробувала повторити максимально близько справжній колір помади 🥰

Але пам'ятай, що передача кольорів, їх насиченість і яскравість залежить від телефону та комп'ютеру, тож все, що пише шановний Мейкап на претензії щодо невідповідності кольорів – (майже) правда

Ще більше фото 🔥

Улюблений червоний, з ним і руде волосся і карі оченята сяють, як ніколи 🔥

Як тільки ним фарбуюся, відчуваю себе грайливою кицею, та наповнююся впевненістю в собі 😎

Ніжність – це про цей відтінок, трішки схожий на 16, але більш світліший, і, дівчата, це любов 🥰

З ним одразу відчуваю себе ніжною, легкою та лагідною. Взагалі, трішки здивувалася, як змінюється настрій з тим самим макіяжем, але з різними кольорами помад ✨️

Мене помада повністю влаштовує, мої губи завжди дуже чутливі та швидко пересушуються, але Golden Rose Velvet Matte це попадання прямо в яблучко 💄

Дякую за твою увагу і за те, що підтримуєш активом, цей пост я робила ну дуууже довго, тож буду вдячна, якщо потикаєш на кнопочки 😉

Нехай тобі світить сонечко, не соромся сяяти, та шукай мене в інших соцмережах за цим ніком 🌼

А ще тримай кучерявого кітика 🥰