дика яґіда

сироватка, яка рятує мою шкіру від зневоднення ❂

сироватка, яка рятує мою шкіру від зневоднення ❂

дуже бюджетна та дієва сироватка, яку я використовую переважно вранці , під крем або спф.

часто на осінь або зиму моя шкіра сохне, тож я додаю в догляд сироватки з гіалуроновою кислотою, завжди шукаю хороші варіанти.

в складі є багато натуральних екстрактів, олій та кислот. склад дійсно насичений! візуал продукта приємний, на дотик приємна баночка.

про складові :

  • олія обліпихи насичує клітини епідермісу вітамінами А і Е, зволожує і підвищує тонус шкіри;
  • екстракт моркви захищає клітини шкіри від дії вільних радикалів, зберігаючи молодість шкіри;
  • екстракт ромашки стабілізує рівень вологи у шкірі, тонізує епідерміс;
  • трегалоза разом з гіалуроновою кислотою відповідають за ефективне зволоження та пом'якшення епідермісу, зменшують лущення, підвищують еластичність шкіри;
  • алантоїн та пантенол прискорюють регенерацію шкіри при ушкодженнях, знімають подразнення;
  • молочна кислота покращує колір і рельєф, а також м'яко знімає ороговілі шматочки шкіри;
  • сорбітол допомагає клітинам шкіри зберігати необхідний рівень вологи.

я закохалась в цю сироватку! надзвичайний запах, дуже легка на обличчі, шкіра після неї бархатиста, приємно здивувала якість та кількість товару, баночка заповнена сироваткою по максимуму. після використання шкіра просто ідеальна, немає відчуття наче на обличчі плівка, лише свіжість та легкість. користувалась різними варіантами і нарешті знайшла свою ідеальну🌟

сироватка, яка рятує мою шкіру від зневоднення ❂