Lyuba

Van Cleef Collection Extraordinaire - розсіл, земля і троянди - чим пахне лінійка?

Van Cleef Collection Extraordinaire - розсіл, земля і троянди - чим пахне лінійка?

Захотілось себе чимось порадувати.

Нові парфуми я не купую, поки не завершу хоча б кілька поточних флаконів, тому шукала саме взірці.

Дещо з цієї лінійки спробувала і точно знаю, що композиції ароматів ван кліф мені дуже заходять.

Саме зараз на Мейкапі є майже вся лінійка Van Cleef Collection Extraordinaire у взірцях, тому вирішила замовити щось нове, і те, чого ще не пробувала.

Почну зі свого улюбленого:

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Santal Blanc

Піраміда зовсім не готує до наповнення пробірки ⬇️

Початкова нота: Мандарин, Фігове дерево
Нота серця: Сандал, Фіалка
Кінцева нота: Бензоїн, Боби тонка, Мускус

На ділі це тонкий, солодко-кислий, дзвінкий сандал. Але, до цього ще треба дійти 😆

На моїй шкірі розкривається Розсолом🤨 але вже за кілька хвилин чути вершкові деревяшки. За тим додається соковита зелень, солодка долька мандарину і трішки, трішки мускусу. Аромат такий незвичайний, але став моїм улюбленим.

При тому, що розсіл я ненавиджу - решта композиції дуже легка і елегантна ❤️Стійкий, я чую його до 4 годин.

Другий улюблений з лінійки:

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Rose Rouge

Такий грайливий, солодки, густий.

Початкова нота: Рожевий перець, Чорна смородина
Нота серця: Ветівер, Трояндова есенція, Турецька троянда
Кінцева нота: Білий мускус, Какао, Пачулі

Для мене дуже зимовий запах. Трояндовий сироп, трішки гіркуватої зелені, щіпотка мускусу і легкий аромат какао - щось таке я хочеться одягнути на шикарне побачення ❤️

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Moonlight Patchouli

Початкова нота: Деревинні ноти, Какао, Листя пачулів
Нота серця: Болгарська троянда, Квітка ірису
Кінцева нота: Замша, Фруктові ноти, Шкіра

Шкіра, м' ясисті густі пачулі і трішки гіркого зеленого стебла - здається, я недостатньо крута для нього 🤨 Пізніше аромат трішки підсолоджується фруктами. Мені здається, що він тримає на дистанції, і дуже гарний у дощ. Мінус для мене -стійкість - я чую його годинами, і дуже втомлююсь віл його інтенсивності ❤️

Van Cleef & Arpels Moonlight Rose

Початкова нота: Герань, Рожевий перець
Нота серця: Болгарська троянда, Таїфська троянда
Кінцева нота: Дубовий мох, Малина, Пачулі

Стартує запахом пачулі, тут це вогка земля з гіркуватим ароматом зелені. Троянда виступає дуже несміливо, відтіняє деревну вогкість пачулі і трішки помякшує цю композицію. Для мене швидше унісекс ніж жіночий запах. Зимовий точно, або ще можливо гарно зайде у суху арабську спеку.

Взірці (ще й по таких класних цінах!) точно варті вашої уваги.

Що любите, або хотіли б хотіли спробувати з лінійки?

Van Cleef Collection Extraordinaire - розсіл, земля і троянди - чим пахне лінійка?
Van Cleef Collection Extraordinaire - розсіл, земля і троянди - чим пахне лінійка?
Van Cleef Collection Extraordinaire - розсіл, земля і троянди - чим пахне лінійка?
Van Cleef Collection Extraordinaire - розсіл, земля і троянди - чим пахне лінійка?