Malisa

Очищувальна пілінг-паста Eveline Cosmetics Insta Skin Care #Clean Out - і навіщо я тебе купила...

Очищувальна пілінг-паста Eveline Cosmetics Insta Skin Care #Clean Out - і навіщо я тебе купила...

В підлітковому віці я обожнювала скраби, бо чим жорсткіше, тим краще очищується шкіра. Зараз розумію, ну яке ж я було дурненьке, яке зіпсувало свою шкіру такою логікою.

Цей засіб я брала навіть не читаючи опис, повелась на симпатичний флакончик. Рожевий, гарненький - дайте два! :)

Очищувальна пілінг-паста Eveline Cosmetics Insta Skin Care #Clean Out - і навіщо я тебе купила...

Паста має приємний аромат. По текстурі - досить рідкувата паста, біло-рожевого кольору. Хоча якщо видавлювати з самого тюбіка, то наче густа, а при розподіленні по шкірі - це не здається пастою.

Має досить агресивні і великі скрабуючі частинки.

Якщо ви очікуєте отримати прям пілінг пасту (що я і хотіла), то ні - це прям скраб.

Я б її точно не рекомендувала для шкіри з висипаннями, акне - можна запросто рознести всі запалення по шкірі і через декілька разів отримати цілковито запалене обличчя. Щось на кшталт абрикосового скрабу від колись популярної Чистої лінії. Зараз як згадаю - аж око тіпає.

Можно залишити на шкірі без роздряпування - то підсихає і схожа на засіб з глиною, але не засихає прям як маска.

Сказати, що цей засіб позбавляє від чорних цяток, або кардирнально очищує шкіру - ні.

В плані пілінг пасти мені більш подобалась паста від Ziaja - Manuka Tree Deeply Cleansing Peeling Paste (і я думала, що вони будуть схожі).

Але ні - Ziaja більш делікатна, має прям мікрочастинки скрабуючі, які мою шкіру не травмують, а при цьому дуже класно очищують зону підборіддя з "шершавістю", вона прям м'ятна і мені комфортна у використанні.

А ось Eveline Cosmetics мені не сподобалась. Занадто великі частинки, які точно не підійдуть багатьом типам шкіри. Тому на обличчя не використовую - зате підходить як засіб для тіла.