Anna_feerie

Базова палетка від Nyx

Базова палетка від Nyx

Коли я шукала базову палетку тіней, то мені було важливо, щоб вона була компактною, з цікавими відтінками (а не просто "біжево-коричневими"). Також тіні мають наноситися без додаткових зусиль, легко змішуватись між собою та не конфліктувати з іншими засобами моєї косметички.

Палетка від Nyx підійшла під мої критерії, тож давайте покажу свотчі:

Базова палетка від Nyx
Базова палетка від Nyx

В рефілі 6 віддтінків: світло-тілесний, кольору пудри (для розтушовування), ніжний лілуватий, теракот (бомбезний колір, класно виглядає як соло, так і в якості акценту), 2 види коричневого та мій улюбленець - персиковий. Всі тіні матові, достатньо пігментовані, наносяться та тушуються легко. Я навіть пробувала зробити мейк на "голі повіки", без бази, вийшло дуже легко та гарно. Хоча в повсякденному житті я, звісно, обираю мейк з праймером, адже хочу, щоб тіні зберегли свій ранковий вигляд до самого вечора.

Далі покажу декілька варіантів макіяжу з палеткою Nyx (на деяких фото додано гліттер, проте основа завжди Nyx Lingerie):

Палетка робоча, її зручно брати з собою, тіні не потребують особливих навичок для створення красивого макіяжу. Пігментація чудова, стійкість також (особливо з базою Nyx HD Primer - то просто залізобетон)). Можна робити як нюдові ледь помітні макіяжі, так і створювати цікаві моно-луки або розкішні вечірні образи. Тому можу рекомендувати всім, хто в пошуках саме такої універсальної крихітки.