Demchenko Alina

LAMEL Make Up Lipliner : класичний олівець, який вартий уваги

LAMEL Make Up Lipliner : класичний олівець, який вартий уваги
LAMEL Make Up Lipliner : класичний олівець, який вартий уваги
LAMEL Make Up Lipliner : класичний олівець, який вартий уваги
LAMEL Make Up Lipliner : класичний олівець, який вартий уваги

Бренд Lamel - був одним з фаворитом багатьох дівчат у 2023 році, але є відчуття, що в цьому році - він знайде ще більше прихильників. А як ікнакше, коли кожен раз, бренд продовжує дивувати не тільки новинками, але і бюджетними старими позиціями. Після супер попелярності їх гелевих олівців, ніхто особливо не звертав увагу на класичні. І дарма.

Ще читаючи дописи наших дівчат, я була здивована, як на стільки бюджетний продукт, може так прекрасно виглядати на губах і за описам - бути доволі комфортним, навіть якщо їм заповнити всю форму. Тож довго не думаючи - я купила і собі. Вибір пав на 403 відтінок. Не сказати що я прям довго обирала : всі відтінки носибильні, мають приємні кольори, то ж вибрала нейтральний, трошки теплий відтінок. Що я отримала :

Відтінок повністю перекрив мій колір губ, при тому наносився акуратно, не травмуючи шкіру. Він в міру твердий, то ж зробити контур - не проблема. Але не дивлячись на твердість, він легко і без зусиль - заповнив форму губ . Текстура відчувається на губах, як звичайна помада, або гігієнічний засіб. Не стягує і не сушить. Фініш - матовий, але не наглухо. Витримує чай, легенький перекус і акуратно сходить з губ. Виглядає максимально природньо , наче це і є мій колір губ. Доречі - майже не відбивається на руці, що для КЛАСИЧНИХ олівців рідкість ( ну чи то я олівці давно не купляла) .

Так що відгуки дівчат з групи - чиста правда. Мала ціна - висока якість.

Так що однозначно рекомендую ))) І куплю собі більше відтінків, АВЖЕЖ )

LAMEL Make Up Lipliner : класичний олівець, який вартий уваги
LAMEL Make Up Lipliner : класичний олівець, який вартий уваги
LAMEL Make Up Lipliner : класичний олівець, який вартий уваги
LAMEL Make Up Lipliner : класичний олівець, який вартий уваги