Iryna Koval

Joko Blend Makeup Beauty Sponge Hot Pink

Joko Blend Makeup Beauty Sponge Hot Pink

Спонж для макіяжу Joko Blend Makeup Beauty Sponge Hot Pink – чудова альтернатива BeautyBlender без зайвих витрат.

Я вважаю, що витрачати зайві кошти на BeautyBlender не варто, оскільки цей інструмент потребує постійної заміни з точки зору гігієни.

Мені подобається використовувати спонжі для рівномірного нанесення тону, і я обрала Joko Blend як недорогий, але зручний і якісний варіант.

Joko Blend Makeup Beauty Sponge Hot Pink

Спонж упакований в гігієнічну пластикову коробку, зручну для транспортування.

Розмір – 3.8х5.8 см.

Виготовлений з 100% безлатексного поліуретану, що робить його гіпоалергенним.

Красунчик у рожевому кольорі має класичний дизайн. Один край загострений для зручності нанесення текстур на шкіру навколо очей, крил носа тощо, інший край має округлу форму. Спонж дуже м'який і еластичний, легко стискається рукою.

Перед використанням його слід змочити теплою водою, після чого він збільшиться в розмірі та стане ще м'якшим.

При нанесенні на обличчя спонж не викликає дискомфорту, ковзає по шкірі легко і ніжно. Пориста поверхня допомагає рівномірно розтушовувати косметичні засоби.

Joko Blend Makeup Beauty Sponge Hot Pink – ідеальне рішення для тих, хто шукає якісний і зручний спонж для макіяжу без переплат за брендові аналоги.