Даринка

BB-Крем: знахідка чи ні?

BB-Крем: знахідка чи ні?

Для тих хто ще не знайомий із цим продуктом: BB-Крем на відміну від тональної основи має набагато легшу текстуру і зволоження, але перекриває більшість недоліків шкіри. Недавно і я попробувала їх і просто закохалась. Замовила собі два від holika holika і вони чудові. Вони бюджетні і якісні. Я, як власниця комбінованої шкіри з прищиками і чорними цятками, можу його порекомендувати, бо він мені не викликає ще більше прищіків і не закупорюється в пори. Ще один великий плюс , що вони мають захтст spf. Хоча не раджу надіятись тільки на нього тому що для захисту його буде недостатньо, особливо літом.

Я маю два таких: голубий Moisturizing і зелений aqua.

BB-Крем: знахідка чи ні?

Вище на фото - це зелений. Він має такий більше рожевий підтон, а голубий жовтий. Мені підходять обидва, але на літо краще зелений, а на зиму голубий. Вони двоє підстроюється під ваш тон шкіри, тому не переживайте. Спершу подумала сама що не підійде, але він просто ідеально підстроївся і чудово виглядав.

Слухаючи експертів я взяла собі на замітку, що бб-крем вимагає хорошого очищення, тому не нехтуйте цим.

Якщо підсумувати все, то ці бб-креми - ідеальний варіант для щоденного макіяжу. Раджу всім.