Туш. Моя міні колекція

Туш. Моя міні колекція

Сьогодні не батл,а проста розповідь. Як я обираю собі туші😂

Мій гормональний фон прибрав мої гарні довгі вії,тому поки маємо,що маємо. Обовʼязково відрощу, відновлю, але ще не скоро.

Не скажу, що у мене великий досвід,бо пів життя я користувалась lash sensational, а ще сліпо вірила,що віГовʼєн сабо-це французький бренд

Отже🤔

Туш. Моя міні колекція
  1. Patricia ledo. Це єдина коричнева туш в моєму арсеналі і перша в житті. Вона подобається своєю простою і можливістю змити її теплою водою. Вона не стійка,довго сохне, якщо попаде в очі,то буде боляче. Гарно розділяє але супер ефекту не дає. На кожен день підійде,або ж для власниць гарних,довгих і пишних вій. Для мене вона просто додає кольору і більшу видимість вій
  2. Lamel Oversive. Туш з якою не можна плакати,але вона дає обʼєм. При цьому легко отримати 🕷️. Змивається теплою водою і взагалі водою. Не стійка абсолютно та чорніша чорного. Вона з тих, кого більше не повториш але якщо вже маєш, користуєшся особливо не плюючись🤭
  3. Rimmel 2в1. Моя єдина туш в такому форматі, я спочатку використовую щіточку для довжини, а вже вдруге профарбовую щіточкою для обʼєму. Але по суті це одна щіточка трансформер. Вона моя улюбленця бо стійка, гарний дає обʼєм, непогано розділяє і ніби видовжує.
  4. Maybelline sky high. Вона реально найкраща,але викликає у мене печіння очей. Так,не одразу,але дискомфорт все ж з часом відчутний. Дуже гарно розподіляє і видовдує вії. Нема 🕷️, мені прям дуже подобається. А також вона найстійкіша,змити її важко.

Термін:

Patricia всього нічого у мене,тож вона ще рідка

Lamel у мене з 6 листопада,але вже підсохла нормально так

Rimmel я маю з липня і вона хоч вже і підсохла,та все ще гарно малює

Maybelline з початку травня. Вона ніби нова,ніби нею весь цей час ніхто не користувався

Щіточки: (всі плюс мінус одного розміру)

Patricia: Щіточка схожа на кабаре,але ефекту такого взагалі не дає. Оманлива,важко гнеться в порівнянні з іншими.

Lamel: Щіточка вісімка,не типова для мене,доволі непогана. Та нею легко потрапляю в око( Гнеться легко

Rimmel: Цікаві щіточки, жорсткуваті і гнуться не супер легко, працювати зручно

Maybelline: улюблена щіточка, бо легко гнеться, зручно працювати, тоненька, гарної форми

Насправді, Maybelline. Вона справді найкраща і я пробачаю їй її пекучість. Та часто зраджую їй з Rimmel, саме через цей дискомфорт. Але ефект такий як дає вона-не дає ніхто

Ну і ще maybelline випустили нові кольори. Рожевий, синій і бордо(мокко)

І мені дуже захотілось рожеву🥹

А ваша яка туш улюблена?

Обіймаю💌