Skomska Olya

Що не так з патчами від Talika?

Що не так з патчами від Talika?
Що не так з патчами від Talika?

Отримала чудовий бокс від Make up : https://club.makeup.com.ua/post/26270/ . Серед продуктів був набір Talika Hydration Intense Face & Eye Kit .

Сьогодні вирішила спробувати саме біоферментні зволожувальні патчі для контуру очей.

Вартість : 2 шт -190 грн; 30 шт - 4600грн, зараз на акції 3220 грн🤯

Виробник : Франція.

Упаковка: легко відкриваєть, ми бачимо 2 патчі, які відділені захисними мембранами, та есенцію.

На 3ому фото видно структуру мембран та патчу. На 4 фото окремо захисні мембрани .

Talika Hydration Intense Face & Eye Kit , як зазначає виробник:

  • Освітлює і підтягує шкіру, допомагає виглядати бадьоріше.
  • Містить гіалуронову кислоту, екстракти алое вера та ромашки.
  • В основі — біоцелюлозна тканина, просочена есенцією.
Що не так з патчами від Talika?
Що не так з патчами від Talika?
Що не так з патчами від Talika?
Що не так з патчами від Talika?

Я не змогла знайти на пакуванні спосіб використання, пройшлася по сайтах, та побачила , що потрібно нанести на очищену шкіру на 20-30хв.

Ото ж я звільнила патчі від мемран і в мене виявився один патч по структурі плотніший , ніж інший. І так, я зняла всі захисні плівки, перевірила декілька раз. На фото добре видно різницю🤪

Самі патчі приємні на дотик , зручна форма, добре фіксуються, не сповзають до низу. Але різниця у формі це не ок. Плотний патч , як на мене обтяжує і так тонку та ніжну шкіру очей, тому тут для мене суттєвий мінус.

В процесі використання я відчувала зволоження, охолодження, мені було комфортно та приємно проводити саму процедуру, але як тільки я їх зняла та есенція поглинулась повністю- відчула сильне стягнення, відразу захотілось нанести крем під очі, що я і зробила.

З плюсів я відзначила:

  • патчі мають зручне пакування,
  • зволожують в процесі носки,
  • комфортна структура,
  • розгляджують легкі заломи.

З мінусів особисто для мене:

  • ціна ;
  • різні патчі в моєму випадку ;
  • відчуття стягненості після використання;
  • потрібно було виділити час , щоб знайти на сайтах, як використовувати.

Чи пораджу даний продукт ? Та ні, адже для мене особисто по відчуттях більше мінусів , ніж плюсів.