Ta_nyaaaaaaa

Палетка тіней Makeup Revolution Foil Frenzy - Hybrid

Палетка тіней Makeup Revolution Foil Frenzy - Hybrid
Палетка тіней Makeup Revolution Foil Frenzy - Hybrid

Близькі люди завжди придумають як потішити 🫶🏻

Отак у подарунок мені дісталася палетка тіней від Makeup Revolution. Пам’ятаю, що давно хотіла собі палетку від цього бренду, ну багато позитивних відгуків бачила і чула про неї.

І от, вона опинилася у мене 🥰 Такі маленькі мрії теж збуваються!)

Подруга врахувала мою любов до блискіток і всього сяючого останнім часом, тому мені дісталася палетка із 15 відтінків - металік 🔥

Вона дуже переживала, щоб мені сподобалося, бо обирала між палеткою з нюдовими відтінками і цією.

Звісно, мені дуже сподобалось, ДУЖЕ 😍 Стільки ідей як їх використати: і соло, і акценти!)

Сама палетка виготовлена із пластику. Він не мега-міцний, але і не тріщить чи розвалюється при відкриті.

Тобто загалом виглядає доволі надійно ☺️

Дизайн у золотистих тонах, у них виконане саме упакування та написи.

Передня відкидна частина палетки прозора і через неї уже можна роздивитися ці чудові відтінки 💖

Із зворотнього боку палетки можна знайти наліпку із її назвою, термінами зберігання й іншою стандартною інформацією

Всередині мене очікували 15 різних, але однаково якісних пігментованих відтінків тіней! Усі вони - металік (дрібні блискітки, сіяшки ✨

Тут є відтінки, які можна використовувати у повсякденному макіяжі, а також знайдуться ті, які ідеально впишуться у святкові образи)

Знайдуться відтінки:

🍾 шампань

🥉 бронзовий

🍑 персиковий

☂️ лавандовий

🌌 синій

✏️ графітовий

🧝‍♀️ смарагдовий

🖤 чорний

Усі вони ВАУ-ВАУ-ВАУ без перебільшень 🔥

Дівчатка, кожен відтінок наносила без шарувань. Декілька рухів пальчика по рефілу - і на передпліччя.

Одне фото свотчів відповідає ряду тіней, нанесених у порядку зліва - направо.

За відчуттями ці тіні - наче не зовсім типові сухі текстури, а щось між компактними (сухими) і кремово-гелевими. Ну дуууже приємні на дотик 🤌🏻

Відразу хочу зауважити за стійкість. Кожного разу свотчі мені доводилося стирати міцелярною водою, бо звичайною вологою серветкою мені не вдавалося цього зробити повною мірою.

Уявляю якою буде стійкість, якщо нанести на підготовлене повіко 🔥

Отож у мене наразі жодних нарікань до цих тіней.

Нічого складного і екстраординарного, просто до звичного макіяжу додала цих чудових металіків у 3 різних відтінках: 2 на верхнє повіко і 1 на нижнє.

Найзручніше подібні текстури виявилося наносити саме пальчиком, хоча пробувала і пензликами. Однак ними можна чудово тушувати ці тіні))

Отож повноцінного затесту для макіяжів у мене поки не вийшло, але думаю усе попереду!)

А наразі...з понеділка напевно знову пропадатиму час від часу 🥲, але буду дуже сумувати і заходити читати вас.

Дякую за увагу! Бережіть себе 💞

Обіймаю 🤗