MAXIMOVA🌷

Мої перші рідкі тіні Ln pro

Мої перші рідкі тіні Ln pro
Мої перші рідкі тіні Ln pro

Я знайшла підхід до цих тіней і з задоволенням користуюсь🥰 Дизайн тюбику симпатичний - це пластикова матова туба з обмежувачем, аплікатор для нанесення пласкавий і ворсистий. Він не займає багато місця, можна зручно розмістити в стаканчику або брати з собою в косметичку.

Мої перші рідкі тіні Ln pro
Мої перші рідкі тіні Ln pro
Мої перші рідкі тіні Ln pro
Мої перші рідкі тіні Ln pro
Мої перші рідкі тіні Ln pro

На свотчі він схожий на рожеве золото, але якщо розтушувати тіні та придивитись, в них є лілові блискітки і на очах вони переливаються красивими ніжними відтінками світло-золотих та рожево-лілових відтінків.

Тіні сяючі, мають блискітки, як я вже писала, і це мені не заважає їх використовувати для повсякденних макіяжів. Для мене вони не виглядають ту мач але це справа особистих вподобань та поглядів.

📍Особливості тіней:

  • вони швидко застигають
  • працювати потрібно без зволікань
  • забагато не дорівнює добре

❌ якщо нанести забагато аплікатором одразу на повіку і розмазувати пальцем або пензликом - все залипне, не розподілиться красиво і рівномірно, залишаться прогалини

✅мій улюблений спосіб: трошки точечно нанести тіні по повіці прямо з аплікатора і одразу швиденько притаптуючими рухами розтушувати пальчиком. Таким чином виходить легке покриття, яке дуже швидко фіксується і не осипається. За бажанням можна нанести другий слой для яскравішого ефекту.

✅те саме я можу зробити але розтушувати пензликом, головне правило трошки наносити і швидко тушувати.

Для мене ці тіні взагалі не стали проблемними в користуванні. Легко наносяться, швидко фіксуються, не осипаються. Протягом дня можуть скатуватись в складці повіки, пальцем розрівнюю - і все як нове😁

Колір тіней важко передати на фото але я намагалась. Тут природнє світло, похмуре та сонячне.

Мені дуууже подобається поєднання цих тіней з маленькою розтушованою стрілочкою олівцем Lamel мокко 406. А ще сюди пасує той дивний кольоровий бронзер Glam bee і олівець для губ Evelinе у відтінку 18👌 вся ця косметика в макіяжі на фото вище. У відео можете поглянути на нанесення свотчів

А тут свотчі можна розглянути поближче. Я дуже задоволена цими тінями, тому купила їх ще в 102 відтінку🥰