O_Skomska

Особисте, приємне, відкриття для мене - гель для душу Mauboussin Pour Lui Cristal Oud

Особисте, приємне, відкриття для мене - гель для душу Mauboussin Pour Lui Cristal Oud

Отримала чудовий подарунок від Make up: https://club.makeup.com.ua/post/26270/ ♥️

В боксі був гель для душу від Mauboussin .

Для мене стало цікаво , що це за бренд, адже бачу перший раз . Тому стала ознайомлюватись і дізналась те, що Mauboussin - це французький бренд , він був створений ще в 1827 році та займався виготовленням саме ювелірних виробів. Лише в 2000 почали виробляти і парфумерію, та стали досить популярними .

Гель Mauboussin має красивий, лаконічний дизайн🤎Гарне поєднання кольорів : темно коричневого та золотого .

Відкривши засіб відчувається цікавий та не звичний аромат .

Щось деревинне , східне, димне , достатньо тепле та приємне

Піраміда композиції взята із опису аромату саме парфума даної серії:

Верхні ноти — соло аристократичної троянди (але я її не відчуваю)

У серці — смолистий олібанум, який виблискує багатогранними відтінками(чудова нотка, яка в композиції гарно доповнює аромат)

Завершує композицію соло вудового дерева, відтінки якого огортають шляхетністю і глибиною ( найбільше відчуваю дану нотку і вона ще залишається деякий час на тілі . Огортає теплом та затишком)

Гель зручний у використанні, достатньо рідкий, я не очікувала, адже при відкритті - відразу починає витікати, піниться, але не сильно .

Гарно очищає, не сушить .

Я спробувала його декілька раз , так він унісекс і інколи хочеться відчути такий аромат , особливо в холодну пору, тому думаю він ідеальний на осінь та зиму.

Віддала для чоловіка , щоб користувався - по його враженнях дуже сподобався .

Я відчікуваю приємний, легкий шлейф, коли він виходить з ванни .

Ну , що я скажу? Гель для душу Mauboussin - став приємним відкриттям і захотілось звісно спробувати їх парфуми . По історії перший випущений аромат з назвою Historie D'Eau приніс фірмі неймовірний успіх, тому він найбільше зацікавив , добавляю у віш ліст)

А ви знайомі з даним брендом?

Особисте, приємне, відкриття для мене - гель для душу Mauboussin Pour Lui Cristal Oud