wowmom

Експрес-рішення для сяючого макіяжу на кожен день за 5 хвилин!

Експрес-рішення для сяючого макіяжу на кожен день за 5 хвилин!

Привіт, красуні!

Сяючі рідкі тіні від Colour Intense я хотіла собі в колекцію, з моменту, як тільки вони вийшли. Довго я ходила коло них, і тільки пару місяців назад таки купила собі дуже красивий блакитно-рожевий 01 віддінок. А завдяки нашій красуні Strange Love, моя колекція поповнилася ще декількома кольорами, за що їй превелике дякую.

Сьогодні я хочу вам показати два віддінки, які дуже прості у використанні і які можна вписати в нюдовий макіяж. Ці віддінки, впевнена, сподобаються навіть тим, хто не любить "всі оці бльосткі", але хоче додати невеличкого і не вульгарного сяяння очам.

Експрес-рішення для сяючого макіяжу на кожен день за 5 хвилин!

Це віддінки 06 та 07.

Тіні мають напівпрозору базу, а це означає, що їх можна використовувати як соло, так і в якості топеру поверх інших тіней.

Єдине, чого не треба робити з ними - це розтушовувати. Так-так!

Ви їх наносете рідним аплікатором туди, де вони мають бути, та чекаєте, поки вони застигнуть. Бо якщо намагатися розтушовувати тіні, вони починають якось комкатися, і роз'єдати під собою сухі текстур.

Обидва віддінки схожі між собою, відрізняється лише підтон, проте на очах вони майже однакові.

06 віддінок має колір світлого шампанського (теплий підтон), а 07 - ванільний (більш нейтральний).

Якщо я хочу зробити якийсь сяючий макіяж, і в мене немає часу, я швиденько оформлюю складочку, роблю стрілочку тінями або олівчиком, і наношу Colour Intense Shine Streamers.

Нюдовий, але ніжний та сяючий макіяж готовий.

Якщо не переборщити з кількістю тіней, вони не будуть підкреслювати текстуру повіка.

Це ті тіні, які останнім часом мене дуже виручають, бо коли немає часу на збори, то є швидке і красиве рішення.

Дякую за увагу 😘