Demchenko Alina

Делікатний детокс для тіла разом з Fresh Juice Passion Fruit & Brown Sugar

Делікатний детокс для тіла разом з Fresh Juice Passion Fruit & Brown Sugar
Делікатний детокс для тіла разом з Fresh Juice Passion Fruit & Brown Sugar
Делікатний детокс для тіла разом з Fresh Juice Passion Fruit & Brown Sugar

Думаю, що не одна я зтикалась с такою проблемою, як лущення шкіри, а деякі участки ставали більш грубими. Але ввівши в свій догляд за тілом скраби - я помітила деякі покращення. Це було більше для релаксу, але відсутність лущення та більш гладенька шкіра - це ж завжди добре. Знайти скраби для тіла досить легко: є сольові, є цукрові, більш жосткі, менш жорсткі. Але інколи шкіра потребує не тільки масажу за допомогою скрабуючих частинок, а й більш делікатного очишення, такого, яке дає пілінг.

Fresh Juice Passion Fruit & Brown Sugar - як раз з таких засобів, який делікатно відлущує ороговілий шар шкіри. Текстура пілінгу досить делікатна, навіть більш делікатна а ніж у звичайних пілінгів для шкіри. Гелеподібна маса дуже гарно розподіляється по шкірі, немов крем, с маленькими грудочками, які майже невідчуваються на тілі.

Що до дії засобі : після змивання, одарзу відчувається на скільки стає м'якою і гладкою шкіра. Нема слідів почервонніня, яке інколи буває від скрабів. Також, після висихання, я помітила що саме після цього засобу - нема якоїсь потреби нанести засіб для зволоження. Шкіра на дотик неймовірно приємна, зволожена. І такий ефект - повністю задовільняє мої потреби. Засіб витрачається середньо, не можу сказати на скільки він економічний, але на відмінно від скрабу, його легше розподіляти більш тоненьким шаром, через що він пробуде на моїй поличці значно довше за скраб.

Окремо хочу приділити увагу аромату цього пілінгу. Він яскравий, фруктовий з кислим присмаком . Дійсно, аромат тропічних фруктів. Він не дуже солодкий, але неймовірно приємний. Після використання засобу, в повітрі вітає цей аромат, який стає менш яскравим, але неймовірно приємним.

Можу з точністю сказати, що саме цей продукт, я вже планую замовити знову і не тільки в цьому ароматі. То ж кому не підходять скраби через занадто жорстку текстуру - самий час придивитися до пілінгів. А цей ще неймовірно бюджетний, що теж супер приємний факт.

Делікатний детокс для тіла разом з Fresh Juice Passion Fruit & Brown Sugar
Делікатний детокс для тіла разом з Fresh Juice Passion Fruit & Brown Sugar
Делікатний детокс для тіла разом з Fresh Juice Passion Fruit & Brown Sugar