Олена В

Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa

Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa
Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa

Тип аромату: квіткові, східні
Початкова нота: Неролі, Ожина
Нота серця: Апельсиновий цвіт, Тубероза
Кінцева нота: Ваніль, Молочний мус, Пачулі

Signorina Misteriosa був створений парфумерами Sophie Labbe, Nicolas Beaulieu и Juliette Karagueuzoglou в 2016 році.

Отримала цей пробничок в подарунок на Мейкап вечірці і зразу ж закохалася в цей неймовірний аромат.

Для мене це аромат ніжності, фантазій та безкінечної романтики. Вдихаючи цей неймовірно огортуючий аромат бачу закохану тендітну молоду дівчину, яка обожнює класичну музику, художнє мистецтво та балет.

Дуже манкий аромат. Вміру солодкий як на мене. Хоча все це так індивідуально)).

Хтось пише що аромат синтетичний чи хімозний. Я цього не відчула. Я відчуваю свіжу ягоду (ось не впевнена що це ожина,бо не пам'ятаю як вона пахне), трохи цитрусових ноток і безкінечний вершково-ванільний мус, в який ти пірнаєш як в білосніжну хмарку і зовсім не хочеш опускатися на землю. І цей лактонний мус на пачулевій базі і поєднаний з ягідною кислинкою звучить до самого кінця. Колись моя мама нас всіх радувала влітку таким тортиком. Це був солодкий пісочний корж, обмазаний взбитими вершками і прикрашений літніми ягодами: малиною,полуницею, чи якимись лісовими ягодами. Ось Signorina Misteriosa і нагадала мені той улюблений торт та безтурботні літні канікули, які здавалися тоді цілим життям.🥰

Стійкість: вона виявилася такою різною. Я повинна зазначити, що цей аромат все ж на холодну пору року: на зиму чи холодну осінь-весну.

Коли на вулиці плюсова температура, то стійкість середня, години чотири.

А ось в сильний мінус (як було вчора і позавчора) звучав дзвінко як кришталь і дуже-дуже довго та елегантно. Шлейфив. Двох пшиків з перервою в годин 5 вистачило на цілий день і навіть вночі звучала ніжно ваніль.

А флакон...він такий витончений та загадковий як і сама назва , дуже пасує до шовку ,мережива та свята.

Рекомендую спробувати відливант чи пробничок для початку. Хто знає може знайомство переросте в кохання.❤️

Всім спокійного вечора і ночі!

Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa
Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa