Pilirina 💛💙

Chanel Rouge Coco Bloom - улюблениця Лілі Роуз-Депп

Chanel Rouge Coco Bloom - улюблениця Лілі Роуз-Депп
Chanel Rouge Coco Bloom - улюблениця Лілі Роуз-Депп
Chanel Rouge Coco Bloom - улюблениця Лілі Роуз-Депп

З кожним роком виробники продовжували вдосконалювати продукт. Нарешті у 2021 році Chanel іі випустила.

У Coco Bloom незвичайна текстура - помада має високу концентрацію пігментів і містить потужний плівкоутворювальний фіксувальний компонент. Достатньо одного нанесення, щоб пігмент схопився, а текстура придбала лаково-блискучий фініш. Завдяки комплексу Hydraboost, який містить три види воску рослинного походження (мімози, жожоба і соняшнику), після нанесення помади створюється відчуття комфорту і зволоженості.

Бренд заявляє про стійкість кольору протягом 8 годин. Погоджуся, вона достатньо довго тримається на губах і помірно, красиво сходить.

На собі помадку тестити не буду, бо це подарунок мамі до Дня народження. Тихенько затестила. Ділюся з вами.

Мама хоче саме ягідно-червоний, благородний відтінок. Ніби вгадала з тоном.

У мене є кілька штук помадок саме із цієі серіі. Одні з улюблених. Я вже писала колись про них колись.

Тож, перілічу плюси:

  • поверхня помади масляна, суперово зволожує губи;
  • переливається, сяє, має вологий фініш, з нею губи виглядають об'ємніше;
  • заміняє доглядаючий бальзам для губ, захищає губи, пом'якшує;
  • протягом дня не скочується, не збирається до складок, сходить рівномірно;
  • текстура у продукту досить легка, але витрата помадки мінімальна і іі на довго вистачає;
  • приємна віддушка Chanel;
  • благородний дизайн не залишить байдужою жодну з дівчат.

Загалом, що я тут іі рекламую?

CHANEL ROUGE COCO - це помада, яку варто спробувати один раз і, повірте, ви вже ніколи не відмовитеся від неі ♥️