Швець Карина🤍

GRWM на пошту

GRWM на пошту

Привіт! На вулиці сонячно, настрій - лажа, тому моя терапія - це макіяж ❤️

Всі продукти показала у відео і швиденько продуйдуся по кожному пункту детальніше.

Зранку вмилася балансуючим гелем Mermade, зволожила обличчя тонером з комбучею від меді піл, зверху сироватка з похідним азелаїнової кислоти Geek & Gorgeous, і закриваю все кремом під очі та для обличчя Dr Irena Eris ScientiVist.

Губи зволожую бальзамом Мермейд.

Пензлем розподіляю СС від люмене (він має дуже легке покриття), під очі - консилер Евелін, і фіксую все рисовою пудрою Sweet Lemon.

Використовую в якості скульптору рум'яна Ламель 404, хайлайтер цього разу не наношу, бо не хочу. Рум'яна - Essence Bouncy Blush з Мінні Маус, на мейкапі їх немає(

В принципі тут і все. Рум'янами обов'яхково дублюю скульптор на лобі та залишками проходжусь по повікам.

Використовую базу під тіні від Malu Wilz - дякую за неї мейкапу, бо це чудовий продукт, який продовжить стійкійсть макіяжу до вечора.

І тінями-двушками від Nouba оформлюю очі - світліший відтінок кладу на всю рухому повіку, а темнішим роблю шось типу димки у вигляді розтушованої стрілки.

Хотілося максимально легкий погляд, тому каял на слизову не брала цього разу, а туш - коричнева від CI (я спочатку плювалась від неї, а тепер ні, розкажу згодом детально).

Легенько додаю кольору улюбленим олівцем від LCF та фіксую гелем Got2Be.

Олія від нікс у відтінку That`s Chick, хоча насправді сюда б більше пасував більш коричневий відтінок, але вже як є)

Вийшла така димчата стрілка, в принципі як я її і уявляла собі.

Бажаю всім гарного залишку дня ❤️

p.s. як же я люблю, коли мейкап сам виставляє ті хештеги, які подобаються йому, а не мені :)