wowmom

Lamel Lip Liner у 407 віддінку - ще один чудовий нюдовий олівець в колекції.

Lamel Lip Liner у 407 віддінку - ще один чудовий нюдовий олівець в колекції.
Lamel Lip Liner у 407 віддінку - ще один чудовий нюдовий олівець в колекції.

Привіт, красуні!

Впевнена, багато хто з вас, як і я, всім серцем полюбили олівці від Lamel. Я чомусь думала, що в них тільки гелеві олівчики круті, але, як виявилося ні, в дереві також олівці класної якості. Найпопулярніший віддінок в їх лінійці - це 406, бо він має холодний пильно фіолетово-рожево-коричневий колір, яким можна класно підкреслити форму губ, і навіть додати той самий зайвий міліметр об'єму.

Але сьогодні, я хочу вам показати не менш красивий віддінок, який, насправді мені більше сподобався за 406, і він навіть більше мені пасує - це віддінок 407 Pink Nude.

Lamel Lip Liner у 407 віддінку - ще один чудовий нюдовий олівець в колекції.

Це рожево-коричневий колір, з легкою теплинкою, проте це абсолютно не робить його гірше. Він не рудий, якщо що. Олівець чудово підходить для контура, а якщо його добре розтушувати, він буде виглядати, трошки яскравіше за природній колір губ.

Виглядає дуже красиво.

Грифель не такий м'який, як у гелевих олівців, але губи не царапає. Мені подобається, що його можна заточити до гострого кінчика, чого не зробиш з гелевими олівцями.

Наноситься добре, і, при необхідності, його можна використовувати в якості помади.

Тримається він, як на мене, чудово, і не сушить губи. Поверх олівчика, я обожнюю наносити який-небудь прозорий блиск, особливо в морозну погоду.

Подивіться, який красивий повсякденний, проте в одночас, освіжаючий віддінок. Він не приверне на себе всю увагу в макіяжі, а просто зробить губи більш виразними.

Мені дійсно дуже сподобався колір цього олівця.

За свої 40 грн - це просто ідеальний засіб, для оформлення губ, який надовго поселився в моїй косметичці. Дуже раджу, протестувати 407 віддінок вживу, бо, можливо, ви в нього також закохаєтесь, як і я.

Дякую за увагу 😘