Malisa

Зволожуючий крем від NIVEA

Зволожуючий крем від NIVEA

Нівеа відомі, мабуть, по всьому світу своїми кремами. Точніше ні, одним - тим самим в жестяній синій баночці. Аромат який ні з чим не сплутаєш.

Але бренд випускає новинку за новинкою - як в зовсім бюджетному сегменту, так і більше дорогому (наприклад засоби від пігментації).

А що саме з цим кремом?

Зволожуючий крем від NIVEA

В мене він ще в старому дизайні (і як би до сих пір питання, чому нам поставляли креми російською раніше, мабуть, щоб не заморачуватись з перекладами).

Крем має досить великий об'єм в 100 мл.

Головна обіцянка виробника - зволоження та живлення.

Ще за словами виробника, він не має жирнити шкіру, миттєво вбирається і підходить для всіх типів шкіри.

Але чи це так?

Крем має приємний аромат - типовий для Нівеа, в них ароматизатори прям дуже типові. І дуже рідко можна знайти крем який буде пахнути "не нівеа".

Текстура здається не жирною, а досить легкою. Але це лише коли береш пальцями чи спеціальною лопаткою з баночки.

При нанесенні він мені просто адськи не комфортний. Це відчуття стягнення, яке точно не очікуєш від живильного крему. Брр. І вбирається досить довго. Коли хочеться прям зволожуючого крему, коли тільки наносиш, то шкіра прям п'є - це не про нього.

Ну і фіналочка - мені викликав поодинокі висипання. Мабуть, досить комедогенний продукт.

Відставляла цю баночку подалі, потім повертала ще раз - знову є висипи.

Дякую, не треба такого щастячка.

Тому використовую для рук, тіла - тут вже більше підходить, ноги наче прищами не обсипало :)

Тому те, що він прям універсальний і підходить всі типам шкіри - ні, ні і ні.

Як крем для тіла - можна давати йому шанс, але не для обличчя.