Mandarinka

Дуже ніжний і неймовірно ароматний! Кокосовий скраб від Joko Blend.

Дуже ніжний і неймовірно ароматний! Кокосовий скраб від Joko Blend.

В! ітаю! Вважаю продукцію компанії Joko Blend максимально подарунковою (не дарма в свій адвент потрапили і їх масочки) - вони завжди дуже оригінально оформлюють свій продукт. Не розчарував і цей кокосовий скраб!

Дуже ніжний і неймовірно ароматний! Кокосовий скраб від Joko Blend.
Дуже ніжний і неймовірно ароматний! Кокосовий скраб від Joko Blend.
Дуже ніжний і неймовірно ароматний! Кокосовий скраб від Joko Blend.

Дуже яскравий цікавий і насичений скраб. Його особливість - велика концентрація масел, відповідно він живить і дуже обережно скрабує, але ще й доглядає за шкірою.

У складі скраба окрім кокосової стружки входять кокосова олія, олія кісточок абрикоса і мигдальне молоко (теж досить жирний компонент), екстракт алое.

Колір оригінальний - насичено синій.

Окрім безпосередньо кокосової стружки в склад входить ще цукор і морська сіль, що додає трошки скрабуючих елементів, але і збагачує мікроелементами склад скраба. Запах вже не просто чисто кокосовий, але є невеличка нотка кислинки, дуже приємна і я б сказала досить пікантна. Такий собі морський бриз.

Після того як приймаю душ, наношу скраб і масажними рухами втираю в шкіру. Відчуття дуже ніжні і приємні, але повторюю, якщо ви любите жорстке скрабування, наприклад великими частинками солі чи кавовим скрабом - то вам такий скраб не підійде. Він більше підійде для чутливої шкіри, якій потрібен дуже обережний догляд. Я б назвала його стартовим скрабом - з нього можна починати свій догляд.

Як видно, шкіра після скраба трошки олійна, тому можна не наносити після застосування додаткові в'язкі креми чи олії, якщо ви це робите. Барвник теж дуже легко і швидко змивається - з цим ще не разу проблем не виникало.

🥥 Класний аромат, багатий на компоненти склад , ніжне скрабування і загалом подарунковий вигляд. Для мене Кокосовий скраб для тілаJoko Blend Spring Love Coconut Scrub - це 5/5!