Malisa

Досить непогана міцелярна водичка

Досить непогана міцелярна водичка

Не змогла пройти повз цього засобу - виробник обіцяє, що ця міцелярна вода аж 3 в 1, ще й з киснем. Дайте дві! Хоча ні, краще купувати невеликий об'єм, щоб зрозуміти чи підійде вам цей продукт.

В мене варіант для чутливої шкіри.

Що ж значить 3 в 1?

Змиває макіяж без тертя; ніжне і в той час глибоке очищення; зволоження і заспокоєння шкіри (сподіваюсь нормально перевела з пляшечки, а не як колір нації ))

Мене трохи дивує, що всі виробники радять не змивати засіб з шкіри. Але ну як? По своій суті це така собі мильна водичка, яку точно не потрібно залишати на шкірі. Бо потім і відгуків купа, що є запалення на шкірі, висипи - бо просто нанесли і забули. Тому я завжди змиваю міцелярку.

Вона абсолютно без запаху - якщо не любите ароматизовану косметику, то вам підійде.

Змиває не стійку косметику - туш, тіні, пудру, тональний засіб. А от більше стійкі засоби - це вже не про неї. Це вже робота для гідрофільного масла або хоча б двохфазної міцелярної води.

Сказати, що о, диво - вона зволожує... Ну, камон, вона на обличчі максимум хвилину. Що за цей час вона може зволожити? Лише тим, що вона сама по собі вода:)

Очі нормально її переносять - нічого не пече, не сльозяться.

Тому досить непогано. Ще й бюджетно.

Але очікувати дива не варто. І якщо наносите макіяж більш стійкою косметикою, то все ж гідрофільна олія - мастхев.