Demchenko Alina

Опера білого мускуса у флаконі: Landor Shoumetsy Toshy Unisex

Опера білого мускуса у флаконі: Landor Shoumetsy Toshy Unisex
Опера білого мускуса у флаконі: Landor Shoumetsy Toshy Unisex
Опера білого мускуса у флаконі: Landor Shoumetsy Toshy Unisex
Опера білого мускуса у флаконі: Landor Shoumetsy Toshy Unisex

Я думаю вже багато хто чув про цей бренд і деякі навіть тестували аромати. Тож хто не знає : його засновали наші співвітчизники та роблять впевнені кроки по створенню нішевих ароматів, які б не поступались знаменитим і багатограним ароматам. Об'єм самого продукут от 1мл до 100мл. Для себе я стараюсь обирати найменший об'єм, бо зараз чомусь віддаю перевагу саме різноманітності. Цей маленький флакончик - містить в собі 9мл доволі насиченого аромату.

Завдяки Makeup Club, в мене з'явилось маленьке хоббі - обирати аромат по нотам, уявити його і порівняти, чи дійсно він такий, яким малював мій мозок. То ж побачивши цей аромат, в мене було певне уявлення що до нього. Виявився він таким як я його уявляла ? Ні. Тоді ж якій він ?

Лише відкривши картонне пакування, я одразу відчула насичений та різкий аромат мускуса, який складно з чимось перелутати. Відкривши флакон, я лише більш відчула цей аромат: різкий , трошки терпкий, але не позбавлений м'якості і навіть деякої солодкості. Після розпилення, мускус, на диво, переходить на задній план і домінуючою нотою стає кедр. Так, саме ароматна, трошки смолиста, деревина перебиває мною не любимий мускус і наповнює аромат якимось шармом і більш мускулінним характером. Ближче до тіла, пробиваються більш фужерні ноти, але кедр все ще тримає свою позицію.

Через деякий час, деревина стає більш м'якою та затишною, а ті ноти, що так старанно пробивались своєю незвичайністю - отримують свій шанс проявити себе. Якщо початок аромату був дерев'яним та трошки вологим, то середина нас зустрічає більш холодно. Суміш таких різких, але добре впізнаваємих квітів, повністю міняє звучання мускуса, про який просто напросто забуваєш. Гіацинт старається перебити ірис, але той не здається. Пряність гіацинту і його дурманяща солодкість, наче і веде нас до тепла, але все ще тримає в прохолоді. Ірис же має трошки гіркуватий, землянистий, але все ж таки солодкий аромат. Вони змішались з кедром,який все ще залишається в грі і через те - нема головної болі від доволі насичених нот.

З часом, а проходить доречі не мало, едсь пів години, на шкірі проступає більш солодкий, пудровий аромат. Так, все ще грає мускус та кедр, але вони стають теплими, більш п'янкими і солодкими, наче ви заходите в якийсь намет, де горить ледь вловимий вогонь і навкруги вітає солодкий та гіпнотуючий дим. Близько до шкіри, аромат грає терпко та навіть трав'янисто. Саме в базі, аромат мені подобається найбільш за все, не лякаючи мене своєю анімалістичностю та холодом.

Яка піраміда у цього аромату і що я в ній відчуваю, а що ні ?

  • Старт: Білий мускус , Білий Кедр і Пергамент. Мускус і Кедр - доволі легко впізнаваєму ноти. Пергамент тут складно відчути, та навіть щось схоже за звучанням я не помітила ( листя, якийсь тросніковий аромат - ні , такого не було) . Стартові ноти звучать Свіжо та дерев'яно. Я б навіть сказала, що присутне щось водне.
  • Середні ноти: Білий мускус, Білий Кедр, Гіацинт і Ірис. Всі ці ноти легко відрізняються. Домінуючим я б все ж таки назвала Гіацинт. Він дуже насичений і саме середина, чомусь - здається мені майже крижаною та фужерною.
  • Базові ноти : Білий мускус, Білий Кедр, Сандал, Ваніль, Амбра та Стиракс. Що ж , з такою базою не дивно, що в мене так стійко перед очима стоїть дим та всілякі приладдя для пахощів. Хоча амбра тут не має головної ролі, але вона робить цю композицію більш густою. Базові ноти я б охарактерезувала як мускусні та східні.

Не дивлячись на квіткові ноти, м'яку базу, я б більше віднесла цей аромат до чоловічих, а ніж до унісекс. Насичена деревина і мускус, в усіх трьох актах цієї п'єс - мали різну роль. То вони були основними "акторами" , то допомагали інакше розкритися популярним нотам, граючи в тіні, додаючи особливий характер.

Коли я тільки побачила піраміду, я уявляла його більш спокійним, з домінуючим кедром та однаковою "температурою" композиції. Але ні . Він мінявся, при тому не очікувано, при цьому зберігаючи приємний аромат деревини.

Головним моїм питанням залишається ось що : Чи стане його носити мій чоловік? Як він буде сприймати доволі різкі квіткові ноти. Але можу сказати, що прохолодна деревина - йому буде довподоби.

Опера білого мускуса у флаконі: Landor Shoumetsy Toshy Unisex
Опера білого мускуса у флаконі: Landor Shoumetsy Toshy Unisex
Опера білого мускуса у флаконі: Landor Shoumetsy Toshy Unisex
Опера білого мускуса у флаконі: Landor Shoumetsy Toshy Unisex
Опера білого мускуса у флаконі: Landor Shoumetsy Toshy Unisex