Мої пусті баночки за 2 місяці

Мої пусті баночки за 2 місяці
Мої пусті баночки за 2 місяці
  1. Nature Box Repair Vegan Conditioner With Cold Pressed Avocado Oil (Бальзам для відновлення волосся та проти посічених кінчиків з маслом авокадо холодного віджиму) в мене з Європи та ефект після нього сподобався! Особливо коли я витримувала його хвилин 10, то волосся прямо ставало дуже приємне та мʼяке. Повторю! 5/5
  2. Шампунь та бальзам для ослабленого волосся "Чорна смородина і кропива" на них я писала допис (https://club.makeup.com.ua/post/21120/)
  3. Маска для довгого і пошкодженого волосся з рослинним кератином і касторовою олією в цілому мені всі разі що я купувала цю серію вона подобалась. Але коли я стала «занурюватись» у склади продуктів, то мене трішки відлякали данні продукти, тому навряд чи повторю. 2/5
  4. Крем "Немає ножиць" для довгого і пошкодженого волосся мені взагалі не зайшов та «склеював» мені волосся ( хоча в нього багато позитивних відгуків, але мені не підійшов 1/5
  5. Пінка-шампунь Johnson's Baby Від маківки до п'ят - з дитинства обожнюю їх продукти😍 Купувала цю пінку щоб мити свого кота 😆 але користувалась і сама з чоловіком та нам дуже подобається) І склад і аромат топчик ☺️
  6. Міцелярна вода Bioderma Sensibio H2O Micellaire Solution це мій топчик! Улюблена міцелярка якою почала користуватись по рекомендації дерматолога. Повторю обовʼязково ще багато разів. Краще міцелярки для мене немає!
  7. Міцелярна вода Sane для чутливої шкіри, з пантенолом брала маленький флакончик для подорожі та взагалі не сподобалась. Пекли очі та в цілому погано змивала мейк. Не повторю. 1/5
  8. Очищувальний заспокійливий зволожувальний крем-гель для зневодненої чутливої шкіри обличчя та тіла, схильної до недоліків La Roche-Posay Effaclar H Iso Biome - топчик продукт. Колись завдяки цьому гелю включно вилікувала акне про яке писала у своїх дописах (https://club.makeup.com.ua/post/21686/). Приємно ним вмиватись та ніжно очищує шкіру. Періодично повторюю 5/5
  9. Гель-крем для душу Ziaja з ароматом какао має нереально приємний легкий аромат какао. Шкіра після нього пахне😍 Повторю! 5/5
  10. Гель для душу Palmolive "Оливка та Молочко" зволожуючий не сподобався аромат( та ще й не покинув ринок рф 1/5
  11. Крем-гель для душа FA ванільний мед 🍯 обожнюю їх гелі, пахнуть дуже солодко аж зʼїсти хочеться 😍Повторю ще 5/5
  12. Рідке мило для рук "Квітка апельсинового дерева" Le Petit Marseillais - шикарно пахне легкими нотками апельсину 🍊 ручки теж потім пахнуть 🥰 Повторю 5/5
  13. Ніжне молочко для інтимної гігієни, нормалізувальне "Жіночі трави" Зелена Аптека іноді купую для різноманіття, та вже перевірений роками хороший бюджетний продукт, думаю куплю ще 5/5
  14. Ополіскувач для ротової порожнини Dr.Morgen Нerbal Сare теж бюджетний, але має сильний травʼяний смак та після смак, а я таке не дуже люблю( 4/5
  15. Ополіскувач для порожнини рота Dr.Morgen Active Fresh такий самий але з смаком свіжості та ментолу, мені подобається 🥰 5/5
  16. Ополіскувач для порожнини рота "Зелений чай" Listerine для мене це найгірший ополіскувач який в мене був. Дуже бридкий смак та прямо взагалі не можу ним користуватись 🤢 2/5