Milans

Спрей для обличчя зволожуючий Clinique

Спрей для обличчя зволожуючий Clinique

Нещодавно я робила допис про деякі покупки 🫶 де показувала мінік для проби Clinique Moisture Surge Face Spray м'який тонізувальний спрей для обличчя. Я ще не використала його повністю, проте придбала повну версію 😅

Свій попередній Payot Nue Gentle Toning Mist ніде дівати не збираюсь ( зазвичай якщо я придбала щось новеньке, а попереднє не використала, то віддаю своїм близьким його затестити ). Цього разу я так робити не планую, тому що він мені подобається. Допшикаю.

Стосовно нового Clinique, можу сказати що в нього краще розприскую рідину, бо Payot настільки дрібною димкою пшикає, що іноді трохи дратує 🤦🏻‍♀️

Обʼєктивне враження, якщо прибрати всі критерії мого підбору цих спреїв, то мені важко сказати чи вони коштують своєї ціни... Тому що за властивостями нічим не кращі за більш бюджетні засоби. Я звісно нічого окрім La Roche-Posay не тестила із засобів для тонізування шкіри. Але в чомусь La Roche-Posay навіть краще. Шкода що їх тонік для обличчя не у форматі спрею, бо мені набридло спонжиком ялозити по обличчю 😃

Якщо вам просто цікаво спробувати щось новеньке то звісно рекомендую спробувати Clinique чи Payout, але якщо ви обираєте між спреєм Clinique чи гарною помадою в ціновій категорії 1000+, то обирайте помаду 😂

Спрей для обличчя зволожуючий Clinique