YuliHrytskoff

Крем для тіла Barnangen Nordic Care All Over Rescue Body Balm

Крем для тіла Barnangen Nordic Care All Over Rescue Body Balm

Взимку шкіра тіла вимагає більш інтенсивного догляду, ніж за будь-якої іншої пори року! Опалення, мороз, перепади температур негативно впливають на шкіру, роблячи її сухою, стягнутою та пошкодженою. Тому без якісного зволожуючого крему для тіла в зимовий період не обійтися! Для мене на холодний період року нахідкою став крем для тіла Barnangen Nordic Care All Over Rescue Body Balm, враженнями про який я і поділюся в своєму дописі.

Лаконічне, але дуже вишукане. Крем розфасований у якісну пластикову баночку, виконану у біло-синіх тонах. Навколо баночки приклеєна інформаційна етикетка з відомостями про засіб від виробника.

Виробник в описі крему обіцяє, що його склад на 95% складається із інгредієнтів натурального походження. Але насправді це не зовсім так...

На жаль, у складі є й достатня кількість синтетичних компонентів, наприклад, емульгатори, стабілізатори, консерванти та парабени... Даний момент – моє єдине розчарування у цьому кремі! Але, на щастя, є в ньому і натуральні корисні складові – гліцерин, алантоїн, екстракти ромашки та соняшнику та деякі інші.

Консистенція в кремі одночасно досить щільна, але водночас дуже ніжна! Однорідна, в міру жирна, дуже легко розподіляється та вбирається шкірою.

Чому виробник охарактеризував свій продукт як "бальзам" для мене є загадкою... Як на мене, "бальзам" - це більш жирна, щільна і вазелініста речовина, а даний засіб - справжнісінький добре зволожуючий і поживний крем! Текстура крему просто ідеальна для холодної пори року!


Колір крему – чистий білий.

Запах - дуже легкий і ледь вловимий косметичний. Для мене це просто величезний плюс, тому що я не люблю яскраві аромати в засобах доглядової косметики. На тілі запах крему відчувається не довго, але на одязі може зберігатися кілька днів.

Як я вже помітила трохи вище, хоч крем і має щільну текстуру, але розподіляється по шкірі дуже легко і швидко, так само швидко вбирається, не залишаючи жирності або липкості. Не залишає відчуття плівки. Вбирається повністю за 5-10 хвилин, після чого можна одягатися. Якщо навіть одягнутися практично відразу після нанесення крему, він все одно плям на одязі не залишить.

Зволожує шкіру крем просто відмінно! Взимку у мене шкіра робиться дуже сухою, починає лущитися і свербіти. Більшість кремів на моїй шкірі діють чисто косметично - відразу після нанесення крему шкіра здається зволоженою, але наступного дня все повертається на круги своя... Але з кремом Barnangen мені нарешті вдалося отримати справжнє, а не косметичне зволоження! Щоб шкіра зберігала достатній рівень зволоженості, тепер я можу дозволити собі наносити крем на шкіру двічі на тиждень, а не щовечора після душу, як це було раніше... Чи варто говорити, наскільки я задоволена цим кремом? Він чудово підійде для догляду за будь-яким типом шкіри, для сухої та нормальної шкіри – цілий рік, для жирної – на холодну пору року.

Підбиваючи підсумки, скажу, що від крему для тіла Barnangen Nordic Care All Over Rescue Body Balm я в захваті! Він дуже інтенсивно живить та зволожує шкіру; відновлює її, прибираючи відчуття стягнутості та печіння; дуже швидко вбирається, не залишаючи липкості та плівки; має нейтральний слабовиражений аромат. Єдиний мінус – парабени та консерванти у складі, і якби не цей момент – крем заслужив би тверду п'ятірку! До речі, якщо їхати на відпочинок, цей крем можна брати з собою як єдиний та універсальний, тому що він підходить для всіх ділянок шкіри, починаючи від обличчя, закінчуючи шкірою стоп! Звісно, ​​рекомендую!