Кузя Ю-а

13PERFUMES

13PERFUMES

13PERFUMES Hamptons Summer

Та 13PERFUMES Kiss-On-Cheek

Літо в стрічку!

Клуб так гарно засвітився промінчиками сонечка від різних парфумів Українських брендів, що і я захопилась ідею, дізнатись більше про ті бренди, яких ще не куштувала :)

Цього разу, я заразилась унікальним брендом 13PERFUMES. Два аромати, що я обрала виключно інтуїтивно мене вразили.

Відчуттям літа, теплом, ніжністю, коханням мене пронизали обидва аромати і я точно впевнена, що це в саме серденько більшості з нас. Тому, поділюсь своїми враженнями.

13PERFUMES має гарний аромат Hamptons Summer, що має наступну пірамідку:

Початкова нота: Бергамот, Танжерин
Нота серця: Бузок, Водяна лілія, Флердоранж
Кінцева нота: Ірис, Ветівер, Мускус

Бренд вважається нішевим, з чим я абсолютно погоджуюсь. Адже аромати одночасно і складні, і дорогі, і аристократичні.

Поєднання бергамоту, лілії та ветиверу мене полонили. Мускусу я не відчула сильно, або моє тіло його поглинуло. Не забувайте, що на кожному аромат буде віддаватись інакше. За деякий час, залишилось дороге глибоке звучання, що просто не дозволить бути осторонь тих, хто поруч.

Щодо 13PERFUMES Kiss-On-Cheek, це направду поцілунок у щічку) такий соромʼязливий аромат, зовсім невинний, повітряний.

Початкова нота: Ананас, Бергамот, Папая, Яблуко
Нота серця: Ірис, Троянда, Фіалка
Кінцева нота: Бензоїн, Білий мускус, Жасмин, Кашмеран, Кедр, Олібанум, Пачулі

Я люблю фіалку) Я люблю ананас та шаленію від жасмину… а тут все разом. Малюю одразу образ дівчини, в невагомій сукенці, де вітер розвиває її біле волосся…

Я розумію, що важко описати аромат, але можна передати відчуття. І вони прекрасні. Аромати розкриваються швидко, але феєрично та досконало. Браво парфумеру бренду!

За весь час існування клубу кожна з нас ознайомлювалась із різними брендами, ароматами чи то косметикою. Останній рік я більше уваги приділяю народному продукту і сьогодні я вражена.

Бо ці аромати про дорого. Від них жінка буде ставати дівчиною, від них захочеться більше подарувати уваги тій, хто його одягне… захочеться знову закохатись, та просто обійняти. Бо це про маленьку любов.

А ще, любіть себе, не давайте себе ображати і самі іноді робіть приємно! Ми у себе одні 🫶