Фісташка

Відгук на парфуми Diptyque Eau Rose: найкращий аромат троянди для справжніх цінителів

Відгук на парфуми Diptyque Eau Rose: найкращий аромат троянди для справжніх цінителів
Відгук на парфуми Diptyque Eau Rose: найкращий аромат троянди для справжніх цінителів

Відгуки на парфуми завжди дуже суб'єктивні. Кожен з нас може чути різні ноти і реагувати по різному на ті самі аромати і ті самі ноти. Тому це максимально суб'єктивна моя думка про цей аромат.

Що б краще зромзуміти мій смак і чи підходить вам моє відчуття ароматів, загляніть в цю статтю

https://club.makeup.com.ua/post/32635/

Отже, троянда. Зазвичай я не дуже люблю парфуми що пахнуть виключно трояндою. Мені більше подобаються іриси, Жасмін, щось більш легке і ненав'язливе. Але цей аромат перевернув мої вподобання. Я можу точно сказати що я фанатка цих парфумів.

На фото ви можете побачити ноти цього аромату. Як бачите, це троянда, з трояндою в троянді. І зверху ще трошки насипали троянди. Можливо мені так сподобалось через фруктові ноти лічі які трохи згладжують такий насичений трояндовий аромат.

Відгук на парфуми Diptyque Eau Rose: найкращий аромат троянди для справжніх цінителів
Відгук на парфуми Diptyque Eau Rose: найкращий аромат троянди для справжніх цінителів

Найперше та одразу найочевидніше, те що одразу б'є в ніс при нанесенні це троянда. Але не вона не супер різка, а більш солодко-свіжа.

Далі десь за 30-40 хвилин трояндовий аромат посилюється і тримається так кілька годин. Потім я починаю чути якісь більш солодкі ноти, троянда стає м'якішою і менш помітною. До вечора сама троянда вже майже не відчувається. Але є такий легкий деревний аромат, якийсь більш м'який, затишний і не нав'язливий. Можливо це дає саме нота пачулі.

Отже, що я можу сказати. Аромат мені дуже сподобався. Я точно додам його у віш-ліст.

Зараз теж тестую Eau Capitale. Тут вже все не так однозначно для мене. Теж скоро буде відгук