Драч Анастасія

Кератинове вирівнювання: особистий досвід

Кератинове вирівнювання: особистий досвід

З самого дитинства я мала дуже кучеряве, густе та неслухняне волосся. У підлітковому віці я почала з ним боротися і витягувала його брашем або вирівнювала утюжком. Свої кучері я дуже люблю, але на жаль, доведення їх до більш-менш естетичного вигляду займало дуже багато часу і тривало до першої вологи або до ранку. А потім потрібно все повторювати знову.

Нижне додам 2 фото (вирівняне волосся на утюжок і природній стан волосся + волога погода)

Кератинове вирівнювання: особистий досвід
Кератинове вирівнювання: особистий досвід

З недавніх пір вже навіть укладка на утюжок в мене почала займати багато часу, адже волосся стає довшим. І я чудово розуміла, що використання навіть найкращого догляду та термозахисту не дасть мені того ефекту, про який я мрію: слухняне, рівне волосся, яке швидко вкладається.

Враховуючи усі вищезазначені причини та тривалі роздуми я наважилася на процедуру кератинового вирівнювання волосся.

До такого рішення я підійшла відповідально, тому була проінформована про всі + та - даної процедури.

Процедуру я зробила зовсім недавно, але отримала те, на що очікувала.

Особисто мені ефект дуже подобається: рівне, сяюче та слухняне волосся, на вкладання якого я витрачаю мінімум часу. Подивимося, що я скажу коли волосся почне відростати😄

Серед особливостей цієї процедури можу виділити такі:

* не завжди підійде для дівчаток тонкого та дуже пошкодженого волосся

* потрібно буде попрощатися з шаленим обʼємом

* сушити волосся варто лише феном

* постійний професійний догляд після процедури

* готовність повторювати процедуру кожні 3-6 місяців, особливо якщо кучерів у вас починаються від кореня

! Варто памʼятати, що кератин не є лікувальною процедурою і націлений лише на отримання зовнішнього ефекту.

Також підходьте відповідально до підбору кваліфікованого майстра

Ну і думаю різницю між фото де я з кератином та без даної процедури важко не помітити)

Напевно закон всесвіту про те, що кучеряве волосся ми завжди хочемо вирівняти, а рівне - накрутити залишитися аксіомою і надалі)