Karya Strange

Відгук на подарунок від Makeup та бренду Karaja

Відгук на подарунок від Makeup та бренду Karaja

Декілька днів назад ввечері мені подзвонили із Makeup і повідомили, що я виграла один із наборів, це був дуже приємний і неочікуваний сюрприз :) До цього нічого не купувала у цього бренда, тому було дуже цікаво, сьогодні отримала набір, зробила мейк і відразу пишу відгук.

В моєму наборі: олівець для очей Karaja Celebrity, восковий олівець для брів Eyebrow Wax Perfector, туш Black in a Flash, помада Rouge Mat (кіт подарунок долі). Спочатку розкажу про кожен продукт окремо зі свотчами, вкінці готовий лук зі всіма продуктами із набору.

Відгук на подарунок від Makeup та бренду Karaja

Туш чорного кольору має зігнуту щіточку. Зазвичай свіжі туші досить рідкі і я завжди чекаю пару тижнів після покупки щоб вона трохи підсушилась. Тому я не очікувала від неї взагалі нічого, плюс не дуже люблю такі щіточки, але ця туш приємно здивувала! Вона ідеальної консистенції, не рідка, піднімає вії і додає об'єму. Особисто мені дуже сподобалась, оцінюю на 5/5, фото до/після додала :)

Помада прекрасного правильного червоно-ягідного кольору з холодним підтоном, але! Прийшла трохи покоцана. Вона була упакована в коробочку плюс прозора плівка, тому ясно, що це через непродуманність упаковки, а не доставку, фото додала.

Помада не зовсім матова, ближче до сатинового покриття. М'яко лягає, губи не сушить, не стійка. Через те, що прийшла трохи пошкоджена, наносити просто так було б доволі проблематично, тому малювала пензликом. Оцінка 4/5. Фото з готовим мейком і помадою на мені буде нижче.

Стійкий гелевий олівець, м'яко лягає, але не сильно пігментований. Сподобалось, що це не просто коричневий колір, а з блиском, хотілось би спробувати також інші кольори. Стійкість вже перевірила коли змивала свотч, гідрофілка його не змогла розчинити повністю, тільки міцелярна вода. Мені сподобався, 4/5.

Чистосердечне зізнання: я не люблю олівці для брів, через те, що їх потрібно точити, купую тільки автоматичні, але шо ж))) Восковий олівець, не занадто твердий, колір мені підійшов, без проблем зробила ним брови. Нарікань не маю, якби був автоматичний, можливо купила б ще) 4/5

Весь цей набір наштовхує на те, щоб зробити класичний мейк з червоними губами, що я і зробила, пишіть як вам :)

Взагалі, я залишилась дуже задоволена, дякую Makeup і Karaja за таку класну можливіть протестити нові для мене продукти!