Skomska Olya

Глибоко очищувальна пінка з низьким pH від Pyunkang Yul

Глибоко очищувальна пінка з низьким pH від Pyunkang Yul

Дана пінка була куплена під впливом клубу, а саме після допису красуні - Оксани К.

Про неї стільки гарних відгуків, що просто не можливо було не спробувати )

А я якраз шукала засіб для вмивання зранку.

Ото ж Pyunkang Yul Pore Deep Cleansing Foam.

Засіб представлений в двох об'ємах : 40 мл та 100 мл.

Вартість : 97 - 409 грн (взалежності від розміру, наразі хороші знижки) .

Має красивий дизайн в блакитно -білих кольорах.

Глибоко очищувальна пінка з низьким pH від Pyunkang Yul

Текстура: щільна (кремоподібна), при потраплянні на шкіру стає достатньо ніжною та приємною, а при контакті з водою, дуже легко , утворює гарну піну.

Білого кольору, особисто для мене з ледь відчутним косметичним ароматом.

Засіб підходить для всіх типів шкіри.

Пінку вже місяць використовую в ранковій рутині.

Вона чудово справляється із задачею.

Ніжно та делікатно очищає шкіру.

Немає відчуття сухості, чи стягнення.

Дуже приємна в користуванні. Не викликає будь-яких , негативних реакцій, висипів і т.д.

З мінусів для мене : кришка фліп-топ закривається достатньо важко, потрібно добре натискати , часто немає часу з нею гратись, тому стоїть напів відкрита(як на фото) , добре що густа консистенція і не витікає.

Більш за все , я б не взяла б її для себе , як основу. Для ранкової рутини вона підходить мені ідеально, але для засобу який я б використовувала і зранку і вечері - то ні, адже після макіяжу хочеться очистити до скрипу).

Якщо ви користуєтесь Pyunkang Yul Pore Deep Cleansing Foam і вам подобається - рекомендую також звернути увагу на мініатюрку від Purito пінка з центелою й зеленим чаєм: https://club.makeup.com.ua/post/16318/ , я довгий час використовувала її в ранковій рутині, дуже сподобалась і обов'язково повторю.

Висновок: Ніжна пінка від Pyunkang Yul залишила достатньо приємні враження.

Чи можу рекомендувати? - Звісно !

Чи повторила б ? - Однозначно!