Чистикова Дарья

Лiнiйка засобiв з фруктовими AHA кислотами від Art Line

Лiнiйка засобiв з фруктовими AHA кислотами від Art Line

Не так давно в моїй рутині з'явилася лінійка засобів від Art Line. Взагалом вона націлена на жирну, комбіновану, проблемну та схильної до висипань шкіру. В результаті виробник обіцяє налагодити себорегуляцію, звузити пори та і взагалі покращити стан шкіри. Дана лінійка включає в себе:

1. Пінку для вмивання

2. Тонер-міст

3. Сиворотку

Пару слів стосовно виробника, Art line — це український бренд, який, як виявляється, існує понад 20 років, але для мене це перше знайомство з ним 😉

Розповім більш детально яким виявилось це знайомство та про кожен засіб окремо⬇️

Основні характеристики

Дизайн засобу у рожевих тонах, виглядає трохи олдскульно, але це виключно моя думка. Стосовно пакування, воно представлено у вигляді прозорої пластикової пляшки. Дозатор-спінювач захищений пластиковою кришечкою, він звичайний та зручний, має рефлену поверхню під палець. Дозатор працює плавно та без нарікань.

Текстура піни дуже приємна, легка та повітряна. Аромат засобу косметично-квітковий, але він занадто різкий, гучний та, навіть, трохи відштовуючий.

Розглянемо докладніше склад:

- Cocamidopropyl Betaine: Поверхнево-активний засіб, добре переносимий, використовується для очищення шкіри.

- Decyl Glucoside: М'який очисний компонент, отриманий з цукру та кокосового жиру, безпечний для шкіри.

- Coco-Betaine: Інший поверхнево-активний засіб, що допомагає очищати та зволожувати шкіру.

- Sodium Methyl Cocoyl Taurate: Аніонний очисник, може бути м'яким для шкіри.

- Sodium Cocoyl Isethionate: Солі жирних кислот, які допомагають очищати шкіру.

- Polysorbate 20: Емульгатор, регулює рівновагу води та олії.

- Glycerin: Зволожуючий компонент, допомагає зберігати вологу в шкірі.

- PEG-7 Glyceryl Cocoate: Емолієнт, зволожує та пом'якшує шкіру.

- Ascorbic Acid Actinidia: Вітамін С, бореться з оксидативними пошкодженнями шкіри.

- Citric Acid Citrus Paradisi, Malic Acid, Tartaric Acid: Кислоти для регулювання pH та ексфоліації шкіри.

- Allantoin: Заспокійливий та зволожуючий компонент.

- Parfum: Аромат, може бути чутливим для деяких осіб.

- Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone: Консерванти для збереження засобу.

- Disodium EDTA: Стабілізатор формули та підвищує ефективність інших інгредієнтів.

Більшість компонентів цілком безпечні для шкіри, але наголошую не нехтувати тестом на алергію перед використанням.

Особисті враження

Жодного подразнення, роздратування чи сухості після використання цієї пінки не було. Вона дуже легко розподіляється по шкірі. Має економічну витрату, вистачає всього двох натискань для вмивання. Одазу після вмивання обличчя стає світлішим, мінімально вирівнюється тон шкіри. Але, жирне але, нею дискомфортно користуватися саме із-за віддушки, вона занадто гучна.

Ще один момент, котрий мені не підійшов, що треба уникати попадання на слизову оболонку очей. Я, любительниця вмиватися так, щоб не то що очі були в піні, а ще і пів ванни, тому ці обмеження точно не для мене.

Основні характеристики

Тонер-міст представлений у вигляді пластикового флакону, у кольоровій гамі всієї серії. Дозатор-розпилювач виконаний доволі якісно, не западає, не забивається та не плюється. Розпилення дрібне, але розпилювати на обличчя одразу виявилося не дуже зручним, тому я користовуваля ватним диском.

Тонер має консистенцію звичайної води. Щодо аромату у цьому засобі, він ще більш виражений ніж у пінки.

По складу:

Aqua - вода, розчинник для інших компонентів.

PEG-40 Hydrogenated Castor Oil - емульгатор, забезпечує змішування різних речовин.

Glycerin - гліцерин, зволожувальний засіб.

Ascorbic Acid Actinidia - вітамін С, антиоксидант для боротьби зі старінням шкіри.

Citric Acid Citrus Paradisi - цитратна кислота з грейпфрута, консервант та антиоксидант.

Malic Acid - фруктова кислота, ексфоліант для вирівнювання тону шкіри.

Tartaric Acid - фруктова кислота, ексфоліант.

Parfum - ароматизатор.

Amorphophallus Konjac Root Extract - екстракт кореня коньякського аморфофаллуса, зволожувальний засіб.

Ethylhexylglycerin - допоміжна речовина, може бути емульгатором чи консервантом.

Phenoxyethanol - консервант.

Allantoin - заспокійлива речовина для зменшення подразнення шкіри.

Disodium EDTA - хелатуючий агент для стабілізації продукту.

Особисті враження

Розприскується добре, миттєво освіжає. Вбирається за хвилинку. Можна використовувати перед нанесенням денного або нічного кремів, або у будь-який час для зволоження або освіження макіяжу протягом дня.

Так, освіжає, так, приємні відчуття на обличчі. І знову теж але із запахом, що і у пінки, але ще сильніше.

Основні характеристики

Сироватка з фруктовими AHA кислотами продовжує дизайн попередніх засобів. Пакування представлено у вигляді скляної бутилочки з піпеткою, що доволі стандартно для засобів таких типів. Об'єм становить 50 мл, а термін придатності по відкриттю — 1 рік.

Сироватка абсолютно прозора, по консистенції в міру рідка, але не як вода.

Аромат такий самий, як і у попередніх засобах, але значно, значно менш інтенсивніший.

Розглянемо склад

Aqua - вода, базова рідина, що використовується як розчинник для інших компонентів.

Pentylene Glycol - органічний розчинник, зволожувач та консервант.

Polysorbate 20 - поверхнево-активна речовина, яка допомагає розчинити і розподілити інші інгредієнти.

Ascorbic Acid Actinidia - вітамін С з екстрактом ківі, який має антиоксидантні властивості та сприяє виробленню колагену.

Citric Acid Citrus Paradisi - цитрат цитрусових, може використовуватися як консервант та регулятор рівня pH.

Malic Acid - малінова кислота, що володіє антиоксидантними властивостями та може покращувати текстуру шкіри.

Tartaric Acid - тартарна кислота, яка може використовуватися як регулятор рівня pH.

Amorphophallus Konjac Root Extract - екстракт кореня коньячного кореня, який може мати зволожувальні та заспокійливі властивості для шкіри.

Allantoin - речовина, яка має заспокійливі та зволожувальні властивості, допомагає зменшити подразнення шкіри.

Ethylhexylglycerin - зволожувач та консервант, що також може мати антибактеріальні властивості.

Phenoxyethanol - широко використовуваний консервант, який зазвичай вважається безпечним у низьких концентраціях.

Hydroxyethylcellulose - зволожувальний засіб та стабілізатор текстури.

Glycerin - зволожувач, який притягає воду до шкіри, забезпечуючи зволоження.

Особисті враження

Цей засіб з лінійки мені сподобався найбільше, він має найменшу віддушку, що робить його використання приємним. Сиворотка вбирається дуже швидко, буквально за 1-2 хвилини.

Фініш не липкий. Одразу після вбирання шкіра стає дуже гладенькою на дотик, на цьому етапі аромату не відчувається.

Засіб добре лягає на шкіру, тому під час макіяжу нічого не скочується та і взагалі не викликає ніякого дискомфорту.

Перш за все я зробила тест на алергічну реакцію всіх засобів, все було добре тому я почала використовувати догляд. За період використання лінійка залишила досить неоднозначні враження.

Пінка та тонер залишили більш негативні саме із-за віддушки, я б з радістю продовжила користуватися ними, якщо б її не було. Нажаль вона досить сильна, тому продовжувати використання не буду.

Единий засіб котрий мені сподобався, котрий і продовжу використовувати це сиворотка, адже тільки вона має мінімальний аромат при нанесенні та абсолютно ніякого після вбирання засобу. Шкіра після неї оксамитова, приємна на дотик, м'яка та гладенька.

Також варто зазначити, що нових висипань не з'явилося за час використання лінійки.

Додаю результат використання:

Суто візуально особливих змін майже немає. Але себорегуляція, на мій погляд, трохи покращилась, зменшилась частота використання матуючих серветок.

Дякую за увагу ❤️