Malisa

Коли хочеться позитиву і солодощів посеред зими - купуйте Givenchy

Коли хочеться позитиву і солодощів посеред зими - купуйте Givenchy

Окрім того, що вмію купувати аромати наосліп (навіть не питайте скільки флакончиків так купила), інколи здоровий глузд бере верх і я спочатку знайомлюсь з ароматом з пробника. Тому маю ще колекцію пробників, які час від часу "вигулюю" в різну погоду і в різну пору року, щоб рано чи пізно наважитись на покупку флакончика.

Коли хочеться позитиву і солодощів посеред зими - купуйте Givenchy

Givenchy Live Irresistible Eau de Parfum - спочатку мене зацепив своїм флакончиком. Дуже красивий, такий собі колючка-хмарочос, який буде хоча б акупунктурно впливати на кінчики пальців і покращувати настрій і роботу організму :)

Бачила вживу один з подальших фланкерів, в такій же формі - так і хочеться купити саме заради флакончика.

Але що ж маємо всередині?

  • Початкова нота:Ананас, Грейпфрут, Танжерин, Трояндові пелюстки
  • Нота серця:Маракуя, Перець, Троянда
  • Кінцева нота:Ірис, Амбра, Ваніль, Мускус, Пачулі, Праліне

Навіть по пірамідці можна зрозуміти, що Live Irresistible - це солодкий фруктово-квітковий аромат.

З першого пшику, він мені не особливо сподобався, і місцями нагадав La Vie Est Belle Soleil Cristal від Lancôme, який мені також не зайшов. Подивилась на пірамідку Ланком - є схожі ноти, тільки там ще кокос.

Але через декілька годин аромат розкрився і о, щось відчувається вже нове. Через декілька днів повернулась до нього, нанесла в мороз.. І знаєте, в мороз він звучить просто крутезно!

На мені це солодко та фруктово. Троянда майже не відчувається, хотілось би її побільше.

Зате - це просто класнюче поєднання ананасу, маракуйї, перцю, ванілі, праліне і пачулі. В одному направленні з пачулевими від Джиммі Чу, але Живанші більш фруктові та солодкі.

На мені це ось таке поєдання - дуже сонячне, тепле, смачне, солодке. Аромат в який хочеться закутатись як в шарфик, огортає цією солодкістю і аж настрій підіймає.

В холодну пору - смакота!

А ось в теплу - прям в сильну жару може душити, але в більш прохолодну погоду - ні.

По стійкості - годин 5-6 тримається на шкірі і на одязі.

Тож, тепер, мабуть, точно задумаюсь над покупкою повноформату... Якщо виловлю в наявності. Бо аромат густий, солодкий, приємний...

Рекомендую протестити хоча б в такій "пробірці". Якщо любите солодко-фруктово-пачулієве направлення - зайде точно!