Milans

І знову Chanel, та трохи La Roche-Posay

І знову Chanel, та трохи La Roche-Posay

Сьогодні покажу вам деякі покупки 🫶

Тож перше це тоналочка Chanel, як я і писала у попередньому дописі про цю тоналочку, мені потрібно мати дві 😂 а точніше трохи темнішого тону. Так як наразі вона для мене не підходяща то я її не випробую, весною почну мазюкати 🫣 тон В 30, попередня В 10, зараз для мене світла дуже підходить 🫶 ось допис на неї 👇

https://club.makeup.com.ua/post/26511/

Тепер про міцелярну водичку. Тут історія трохи заплутана. Почнемо з того що я якось випадково зіпсувала захисний барʼєр на шкірі, на деяких ділянках. А саме було таке почервоніння наче міні подразнення. Відбувалось уже дуже поступово і зрозуміла я не одразу. Тож прибрала з догляду три основних продукти. А саме пінку для вмивання La Roche-Posay Physiological Cleansing, улюблений тонік цієї ж серії, та міцелярну водичку La Roche-Posay Physiological Micellar Water Solution. Її я замінила на Bioderma. Тож пройшло декілька місяців і стан моєї шкіри значно покращився. А точніше - все стало добре 🫶. Тепер про водичку, мені дуже подобається міцелярка La Roche-Posay, тому почну її заново пробувати, можливо цей злочин скоїла не вона 😂

Якщо відверто, то більш всього під підозрою тонік. Я його обожнювала…(

Але дуже рада що змінила на більш зручні формати, точніше - спреї. Якщо цікаво то в мене на сторінці вони всі є у дописах ❤️

І знову Chanel, та трохи La Roche-Posay
І знову Chanel, та трохи La Roche-Posay