bloginesska

Mayur : натуральна продукція

Mayur : натуральна продукція
Mayur : натуральна продукція

Кокосова олія з ефірною олією троянди для обличчя/тіла/волосся. 🌹

Я взяла цей продукт, щоб використовувати його більше як баттер для тіла, зволожувати шкіру після душу або ванни. Оскільки у мене комбінована шкіра обличчя, я уникаю використання його для обличчя, адже тут слід бути обережною, щоб не викликати появу комедонів. На етикетці продукту не вказано, чи це рафінована/нерафінована кокосова олія. Проте зазначено, що продукт веганський і не тестується на тваринах, а також має різні натуральні/органічні сертифікати. 🌱

Щодо волосся, кокосова олія завжди мені здавалась важкою, тому я її не використовую для догляду за шкірою голови та волоссям.

Проте як баттер для тіла вона мені подобається, я обожнюю запах кокосу, хоча тут більш відчутно квітковий аромат (троянди), і після використання шкіра тіла стає мʼякою, зволоженою і приємно пахне.🧴

Зберігаю олійку при кімнатній температурі, вона має тверду консистенцію, проте під час нанесення на тіло олія легко тане і приємно розподіляється по тілу масажними рухами, не залишаючи відчуття жирності на шкірі. 🥰

Загалом, маленької баночки мені вистачить надовго, думаю, що я б повторила покупку.🤔

Рідке мило «Кокос».

Замовила це мило також з любові до кокосових запахів. 🥥

Чудове натуральне мило з приємним і досить тривалим запахом. Не сушить шкіру, добре піниться. Після мила шкіра рук приємна і мʼяка, наче скористалась кремом. А для мене це дуже важливо, оскільки шкіра рук у мене завжди пересушена. 😌

Загалом, ознайомлення з брендом пройшло чудово і досить приємно. Бюджетна вартість і натуральний склад - неймовірно ✨

А ви знайомі з цим брендом?☺️