Demchenko Alina

Розбір косметички. Рум'яна від яких я чекала більшого.

Розбір косметички. Рум'яна від яких я чекала більшого.

Це мій перший допис і в ньому я хочу розповісти не про улюблені позиції , а саме про той продукт який мене розчарував - Maybelline New York Fit Me Blush. Взагалі, продукцію від Maybelline я обожнюю. Саме від цього бренда була моя сама перша палетка. Навіть ті позиції які критикували всі - мені подобались.

В мене рум'яна під номером 25 (Pink). Побачив цей ніжний, дивовижний колір , я зрозуміла що мені він потрібен. Сухими рум'янами цього бренду я користувалась кожен день, тому навіть не думала читати відгуки.

Розбір косметички. Рум'яна від яких я чекала більшого.

Рум'яна приємні на дотик, шовковисті. Вони не повністю матові ( можно побачити якийсь легенький блиск). Мають легенький персиковий підтон. Цей колір на промо фото виглядає більш в стилі Барбі, але у житті більш благородний.

Я взагалі доволі бліда, тому такі ніжні відтінки, по плану, мені підходять.

Має дуже компактний розмір, що я і хотіла ( в мене в основномц - палетки, а коли кудись їдешь це не дуже зручно). Пластиковий корпус- міцний

І ось прийшов час нанести його на лице .... і тут в мене був збій в матриці. Начебто наношу, але нічого, ніякого ефекту.

Думаю, може не треба струшувати.

Спробувала ще. І знову нічого.

Ефект став помітним, на 10му слої цього продукту.

Щож, який я висновок для себе зробили :

-Завжди робити свотчі продукту який хочу купити чи дивитись відео/фото огляд.

-Ці рум'яна ідеальні для тих хто тільки вчиться краситись , бо їми не можливо переборщити