ksnklb

Перша спроба філера

Перша спроба філера

Недавно купила собі 1 таку ампулу для проби, адже раніше не мала досвіду з філерами для волосся.

Візуально це колбочка синього кольору, що закручується прозорою кришечкою, інформації на ній мінімум, об'єм 13ml.

Всередині прозора рідина, від якої чути сильно алкоголем, спиртом.
Розводити потрібно 1:1 у керамічній посудині, коли починається цей процес, ця рідина вже перетворюється у білу масу, що пахне вже краще, як хороша фарба для волосся, аромат схожий на той, який можна вловити у салонах краси. І доволі звичний для La'dor.
Білу рідину потрібно змішати до однорідної маси, що буде нагадувати легку маску для волосся чи бальзам.
Це все потрібно нанести по всій довжині, при цьому аромат відчувається дуже яскраво.
Це вся сховати під целафанову шапочку і посушити феном 5 хвилин.
А потім посидіти від 20-ти хвилин, до 60 (так вказано на сайті мейкап, я ще знаходила те, що потрібно сидіти від 15 до 20 хвилин), я ж посиділа 30 хвилин і пішла змивати.
Тоді я знову почула більше спиртового аромату, але нічого, вивітрився і залишився лише приємний.
Після змивання волосся було рівне, гладке.

Варто зазначити, що мила я голову освіжаючим шамупнем від Inebrya, а сушила з термозахистом від Mermade.
І який результат? Якщо чесно, то я не сказала ВАУ. Волосся мало такий стан, як після звичних маски – кондиціонеру – олійки. Але при цьому обтяжене і тверде. Воно гарно рочісувалось і не "літало", не електризувалось, волосся мало блиск, і навіть рівніший, ніж зазвичай тон. З посіченими кінцями особливо нічого не сталось.
Якщо чесно, результат не вражає, у мене зазвичай після комплексу засобів такий самий результат, а часу витрачається значно менше.
Як висновок можу сказати, що не лише не вражена результатом, але і не можу рекомендувати такий засіб, адже склад там досить поганий.

Після першого компоненту можна було не продовжувати?) В основі алкоголь, що вже натякає про те, що часто застосувати ці філери не варто.
І краще не буде, склад справді поганий, спрямований на візуал.

Alcohol – спирт.
Propylene glycol – полімер пропіленгліколю, розчинник, регулятор в'язкості.
Myristyl Alcohol – жирний спирт, який використовується як пом'якшувач.
Cetrimonium chloride – використовується як катіонне ПАР, емульгатор, консервант, антимікробна добавка, антистатик.
Benzyl glycol – розчинник.
Ethylhexylglycerin – моноалкіловий ефір гліцерину, консервант.
Raspberry Ketone – ароматизатор.
Hydrolyzed keratin – зволожує та кондиціонує як шкіру, так і волосся, а також утворює плівку при нанесенні на шкіру чи нігті.
Hydrolyzed collagen – використовують як плівкоутворювальну речовину для утримання води в шкірі.
Hydrolyzed silk – також плівкоутворювач, чудовий кондиціонер для волосся та шкіри, помітно покращує зовнішній вигляд волосся. 
Ceramide NP – патентована формула водорозчинних церамідів за високої прозорості розчину. Ліпідна речовина, що допомагає відновленню ліпідного бар'єру. 
PEG-12 Dimethicone – сополімер полідиметилсилоксану та ефіру поліоксиалкілену, зволожуючий та кондиціонуючий силікон. 
Glycerin – гліцерин, зволожувач.
Octyldodeceth-20 – поліетиленгліколевий ефір октилдодеканолу, емульгатор.
Octyldodeceth-16 – емульгатор.
Glyoxyloyl Carbocysteine – Гліоксилоіл карбоцистеїн, є альдегідом, що утворюється в результаті поєднання глікоксилової кислоти, цистеїну та оцтової кислоти. Є безпечнішою альтернативою формальдегіду, що використовують при процедурі кератинтвого випрямлення.
GIyoxyloyl Keratin amino acids – називаються амінокислотами оксоацетаміду, це найефективніший і найбезпечніший засіб для випрямлення волосся , як відомо, його можна використовувати в різних продуктах для догляду за волоссям .
Butylene Glycol – посилює дію інших компонентів.
Phyllanthus Emblica Extract – екстракт ембліки, використовується як антиоксидант, протизапальний і протимікробний засіб у косметичних продуктах.
Polyquaternium-92 – сополімер, використовують для блиску волосся, щоб воно було рівним.
Citric Acid – лимонна кислота, консервант.
fragrance – ароматизатор.