O_Skomska

Моя перша датська маска

Моя перша датська маска

Дану мініатюрку я отримала в боксику від подружки , з даного огляду: https://club.makeup.com.ua/post/25118/ .

Це зволожуюча маска від датського виробника Ecooking.

Трішки цікавої історії про ECOOKING:

Бренд органічної косметики, створений у Данії із турботою про шкіру та навколишнє середовище. Історія марки почалася в будинку Тіни Сьоґард, яка пропрацювала у сфері косметології понад 20 років. Застосовуючи отримані знання та досвід, вона готувала на кухні засоби для особистого використання та зберігала у холодильнику, у чистих банках з-під варення. Продукти давали видимий результат, тому ставали все популярнішими серед друзів і знайомих Тіни. 2015 року вона запустила свою косметичну лінійку у продаж.

Основний принцип Ecooking: засоби мають бути дієвими, а інгредієнти – натуральними та безпечними. Продукти бренду, створені для м'якого догляду та ефективного вирішення проблем зі шкірою, виготовлені на основі активних органічних компонентів високої якості та не містять парабенів. Косметика марки гіпоалергенна, підходить веганам і тим, хто дбає про навколишнє середовище, адже упаковка підлягає вторинній переробці.

А тепер про маску)

Засіб має об'єм 15 мл, мінімалістична , стильна баночка, на якій зазначена необхідна інформація та склад.

Є захисна мембрана.

При відкритті маски - перше, що відчувається дуже інтенсивний , трав'яний аромат . Це було неочікуванно, я спочатку подумала, що він буде мені заважати , але при нанесенні він мене навпаки заспокоював, ніби додаткова ароматерапія)

Моя перша датська маска
Моя перша датська маска

Маска має гелеву текстуру, достатньо густа, щільна, прозора.

Склад збагачений огірковою водою, гіалуроновою кислотою, гліцерином, екстрактом алое вера, оліями мандарина, солодкого мигдалю і кунжуту.

Спосіб застосування: потрібно нанести тонким шаром на очищену шкіру обличчя. Змити водою за 10 хвилин. Також підходить для нанесення на всю ніч як регенеруюча маску.

Після нанесення обличчя виблискує, маска поглинається мінімум, ніби більше залишається на поверхні ( не зовсім розумію, як її можна використовувати на ніч, ще планую протестувати , адже поки що наносила лише декілька раз на 10 хв)

Враження після використання:

-чудово зволожує

-шкіра дужеее м'яка

-зникли дрібні лущення, немає відчуття стягнутості

-не викликала подразнення, чи висипів

-мінімальний розхід (15 мл вистачить на довго)

З мінусів - для когось може бути занадто інтенсивний запах маски.

Взагалом було цікаво познайомитись з даним засобом та дізнатись більше про бренд .

Я отримала бажаний результат , шкіра зволожена, а в холодний період та після кислот - це зараз саме те, що необхідно .

Тепер цікавлять інші засоби бренду)

можливо ви вже знайомі з Ecooking, та маєте досвід використання іншими продуктами? поділіться)