Демчик Наташа

Гель Vichy Mineral 89

Гель Vichy Mineral 89

Десь пів року тому начиталась позитивних відгуків і вирішила замовити цей гель. Я маю суху шкіру, тому все своє життя шукаю засоби, які допомогли б мені трішки менше бути схожою на мумію, коли наношу тональний)

Покористувалась декілька місяців, наносила перед кремом. Ніякого помітного ефекту особисто я не бачила, єдине - приходилось наносити крему зверху набагато менше, так як він після гелю гірше вбирався і просто скатувався. Я все чекала того моменту коли побачу накопичувальну чудо-дію, але на жаль.

В результаті відклала його на дальню поличку, до решти піддослідних)

Нещодавно у мене була сильна алергія на тіні і я з дуру повикидала все, що довго лежало і чим я не користувалась більше місяця. І тут Остапа понесло) Мені так сподобалась моя мінімалістичка поличка з косметикою, що я почала потроху все вичищати і довикористовувати.

Черга дійшла і до цього гелю, дала йому ще один шанс і остаточно зробила висновок

Для дуже сухої шкіри він як водичка. Але! водичка, яка скатується, якщо нанести забагато. Можливо, якщо у вас шкіра нормального або жирного типу - цей засіб для вас, але баночку з полички я прибрала і повертати не збираюсь)

Замість нього раджу міст-спрей від dr Jart з керамідами :)