wowmom

Без спецефектів, але з гарною зволожувальною дією!

Без спецефектів, але з гарною зволожувальною дією!

Привіт, красуні!

Зараз, серед величезного вибору різних косметичних засобів, дуже важко зрозуміти, який догляд підходить саме твоєму типу шкіри. Кислоти, ретиноли, пептиди, ніацинаміди, та багато інших лякаючих слів. А можна, щоб просто зволожувало, а?:-)

Якщо ми говоримо про базовий догляд, який підійде більшості з нас, то я одразу згадую бустер Vichy Mineral 89.

Без спецефектів, але з гарною зволожувальною дією!

Декілька разів, мені попадалися мініатюри цього засобу в різних б'юті боксах, тому думка про бустер сформована остаточно. До повнорозміру, я так і не дійшла, та це тільки тому, що я рідко купую щось повторно з догляду, бо життя таке коротке, щоб зациклюватися на одній банці:-)

Але, якщо мені буде терміново потрібен хороший зволожувальний гель, то це буде Vichy.

Склад максимально простий, тому вирогідність індивідуальної реакції мінімальна.

Це легкий зволожувальний гель на основі гіалуронової кислоти.

Бустер не має віддушки, що мені також дуже подобається. Він швидко поглинається, не залишаючи ніякої плівки, і не конфліктує з іншим доглядом.

Інколи, його можна наносити як самостійний засіб, але, маючи суху шкіру, я все ж закриваю бустер кремом.

Не буду брехати, що гель робить якісь дива з обличчям, але в плані зволоження - від мене п'ятірка.

Він заспокоює шкіру, і не провокує висипань.

До речі, коли я лікувала своє акне активними кислотами, шкіру рятувала я саме бустером Vichy, бо все інше провокувало почервоніння.

Впевнена, зараз є багато альтернатив цьому засобу, з багатшим складом, але Vichy Mineral Daily Booster - залишається тією основою, яку я рекомендую спробувати, хоча б у форматі мініатюри.

Дякую за увагу 😘