YuliHrytskoff

Крем-масло для тіла Fresh Juice Chocolate & Marzipan

Крем-масло для тіла Fresh Juice Chocolate & Marzipan

Шкіра тіла вимагає догляду не менше, аніж шкіра обличчя! Адже нам не уникнути негативних факторів, які повокують її пересихання та лущення: взимку це опалення, різкі перепади температур; влітку - пекуче сонце, солона морська вода, вітер; а крім того - хлорована вода, стреси, не завжди правильне харчування та шкідливі звички... Щоб уникнути зневоднення та швидкого старіння шкіри необхідно регулярно використовувати якісний крем для тіла! А в сьогоднішньому своєму дописі я хочу поділитися своїми враженнями про Крем-масло для тіла Fresh Juice Chocolate & Marzipan.

Крем-масло розфасоване в милу пластикову баночку-шайбу, навколо якої приклеєна інформаційна етикетка з відомостями про засіб від виробника. Під кришечкою була фольгована захисна мембрана, що є гарантією того, що ніхто до вас крем не відкривав і не тестував його.

Як завжди, характеристику будь-якого засобу доглядової косметики я починаю з декількох слів про склад продукту. На жаль, в даному крем-маслі склад залишає бажати кращого - у наявності у великій кількості парабени, консерванти та токсичні барвники. Жаль, я купила крем, не подивившись склад, зазвичай я намагаюся уникати косметичних засобів з таким складом. І якби я хоч трохи переглянула склад крему до покупки, швидше за все, я від неї відмовилася б... Але, на диво, є у засобі кілька корисних для нашої шкіри компонентів, наприклад, олія ши, екстракти какао та мигдалю, гліцерин. Але чи буде толк від цих компонентів, якщо більшість складових таки небезпечні для здоров'я? Звичайно, це суто риторичне питання...

Консистенція крем-масла на перший погляд здається дуже густою, досить щільною і жирною, чимось нагадує вершкове масло. Але, насправді, текстура крему надзвичайно ніжніша, просто тануча і дуже легка! При нанесенні на шкіру крем наче підтаює, легко і швидко розподіляється і швидко вбирається, зовсім не залишаючи жирності.

Колір крему ніжний, жовтувато-бежевий.

Запах у крем-масла досить незвичайний. У ньому навіть віддалено немає шоколадної ноти... А пахне він марципаном, з легкими мигдально-молочними нотками. Коли я тільки зняла захисну мембрану з баночки крему і вдихнула його аромат, я трохи розчарувалася... По-перше, я чекала на запах шоколаду, а по-друге, я б не сказала, що великий любитель марципаново-мигдальної ноти в косметиці. Але все ж таки вирішила крем спробувати, раз вже купила... І знаєте, чим більше я користувалася кремом, тим більше мені він подобався, і його аромат у тому числі! Аромат у крему хоч і досить виразний, але зовсім не нав'язливий і не дратує! Зберігається на шкірі кілька годин. Якщо нанести ввечері після душу і одягнути халат/піжаму, то одяг пахнутиме кремом навіть наступного дня, а то й довше.

Крем зазвичай наношу на шкіру тіла після вечірнього душу 2-3 рази на тиждень, - в принципі, такої кількості мені вистачає для підтримки нормального зовнішнього вигляду і зволоженості шкіри. Крем дуже легко розподіляється по шкірі, буквально ковзає нею, а вбирається практично за руками. У мене ще жоден крем так швидко не вбирався! І це просто величезний плюс цього крем-масла! Буквально за кілька хвилин після нанесення крему можна одягатися, не боячись залишити на одязі жирних плям! Після вбирання крем не залишає ні липкості, ні жирності, лише відчуття гладкої та зволоженої шкіри. Правда, якщо я ввечері нанесла крем, а вранці пішла в душ, то при стіканні води з тіла відчувається ніби зі шкіри змивається плівка.

Зволожує крем дуже непогано! Але назвати його поживним однозначно не можна! Зволоження, яке дає крем, мені ідеально вистачає на теплу пору року або якщо шкіра не дуже суха. А ось на зиму і опалювальний період року мені однозначно потрібен жирніший і поживніший крем. Хоча від лущення шкіри крем мене позбавив, а це вже багато про що говорить!

Незважаючи на склад, алергії чи подразнення крем у мене жодного разу не викликав. Навіть якщо я наносила його майже відразу після епіляції. А шкіра у мене дуже чутлива, якщо що...

Хоч я і не люблю доглядову косметику зі шкідливими і, навіть не побоюся сказати, - потенційно небезпечними компонентами у складі, максимально таку уникаю у своєму догляді за шкірою і намагаюся не купувати, але якщо я скажу, що Крем-масло для тіла Fresh Juice Chocolate & Marzipan мені не сподобався - я злукавлю! Так, склад у нього, м'яко кажучи, залишає бажати кращого, але я просто в захваті від консистенції крему, того, як легко він розподіляється по шкірі, як швидко вбирається, від зволоженості, яку він дає... Та й аромат, хоч і не шоколадний, а марципановий, але дуже приємний та незвичайний. Загалом, до покупки я рекомендую, але алергіки, атопіки, просто будьте обережні і при покупці цього крему краще для початку нанести його на невелику ділянку шкіри і простежити, чи не викличе він у вас будь-якої негативної реакції. Ну а прихильники екокосметики, звичайно ж, краще проходьте повз... Адже, якби не склад, крем-масло заслужило б дуже високої оцінки!