Вікторія М🌹

СПРОБУВАЛА ПРОБНИК - є висновки

СПРОБУВАЛА ПРОБНИК - є висновки

Перебираючи свої пробнички, я виявила 2 однакових з маскою Sane Cleansing And Whitening Mask
Мені їх вистачило на 4 користування
Акцент в цьому засобі в мене був саме на очищення, так як в своїй рутині я чергую засоби для очищення шкіри і ця маска могла б вписатись сюди пару разів на тиждень
❓Перед використанням маски, вже стоячи перед раковиною, в мене виникли питання:
Виробник в способі застосування зазначає -
нанести тонким шаром на чисту шкіру обличчя і шиї.
Чиста шкіра обличчя це як? Зрозуміло що без макіяжу, але не зрозуміло чи потрібно ще якесь очищення перед маскою для очищення 🤷🏻‍♀️
Я змиваю макіяж гідрофільною олією, то маску наносити після неї чи після пінки?🤷🏻‍♀️
І ще одне - обличчя має бути вологе чи сухе?

СПРОБУВАЛА ПРОБНИК - є висновки

Використовувала маску або зранку, або звечора, коли був день без макіяжу

Обличчя було злегка вологе

Наносила пальчиками, розподілялася маска легко та приємно

Сильного стягнення, як після глиняних масок не було та і пощипування було відсутнє

Через хвилин 10 змила водою дуже ретельно, щоб слідів від засобу точно не залишились

Знову питання до виробника, він пише:

Залишити на 10-15 хвилин, після чого змити водою (або зняти вологою серветкою / тампоном).

Я водою змавала її довгенько, а як повністю знати маску вологим тампоном не розуміє зовсім

Шкіра стала гладенька, але те чи вона повністю чиста це під питанням, бо відчувалось що залишилось щось на поверхні шкіри

Але після крему стало краще

Мій висновок - спірна маска, моя шкіра їх не зовсім зрозуміла, можливо для освітлення і добре, та я для цього краще скористаються сироваткою🌹

Чи куплю повний розмір - напевно що ні)