DARIIAKOVACH

Довгоочікувана розпаковка. Новинки і «хотілки»

Довгоочікувана розпаковка. Новинки і «хотілки»

Я б могла вам зараз розповідати,що це все просто так. Але ні,через 2 тижні у нас з чоловіком річниця весілля,тож я нічого кращого не придумала,як замовити йому,щоб він замовив мені🤭 все,що я хочу (ну майже все)

Будуть ще подарунки,але згодом

Зазвичай я хочу щось таке-перетаке,але цього разу,я хочу простого. КОСМЕТИКИ😂

Але стався трошки «упс» ,про нього там внизу хутчіш👇🏼

Довгоочікувана розпаковка. Новинки і «хотілки»
Довгоочікувана розпаковка. Новинки і «хотілки»
Довгоочікувана розпаковка. Новинки і «хотілки»
Довгоочікувана розпаковка. Новинки і «хотілки»
Довгоочікувана розпаковка. Новинки і «хотілки»

1. Я дуже люблю мініатюри,тому якщо мені сподобається крем,я візьму ще мініатюру. Мені так подобаються маленькі баночки,що якби всі бренди створювали щось малесеньке,у них точно була б 1 фанатка.

Саме тому я обрала Laneige крем з вітаміном С. Так,той самий з ось цього вішліста: https://club.makeup.com.ua/post/27626/

По-перше я хочу спробувати, по-друге вже написала 🙈

Перше враження хороше,але доглядова косметика має тестуватись довго,зустрінемось через тижні

2. Я дуже люблю відчуття печіння на губах,а також свої губи зранку,бо вони налиті і пухкі. На жаль,впродовж дня вони знов покриваються сухою кіркою і мені не вистачає зволоження всеодно

Тож в моїх руках він,той самий плампер,який тепер такий популярний в клубі! Всі його хочуть) Я побачила його ще давно в закордонному тіктоці. Там,як завжди,все швидше зʼявляється. Мені дуже кортіло спробувати. Ви знаєте,що я ледь не єдина, яка не мала звичайний популярних блисків (в такому ж пакуванні)

Але от коли я побачила «плампер», все, він має бути у мене

Але ось той самий «упс»🙈 Я хотіла собі 05 персиковий, але якось випадково сказала, що 04. І ви б бачили мої очі, коли я побачила ЧЕРВОНИЙ. Але на губах мені дуже подобається, а вам покажу вже окремим дописом 🥰

3. Туш. Боже, як я чекала її появи в Україні. Я не ведусь звичайно на ці супер вії дівчаток від природи,бо кожна туш на різних віях себе поведе по-різному. Але спробувати її кортіло.

Бо по-перше,вона розкішно виглядає. По-друге, всі казали,що вона краща за sky high,по-третє. Від Loreal це перша туш,тож мені дуже цікаво спробувати

І звичайно ж вона заслуговує окремого допису😌

Ну,ось і все) Далі також буде реалізація мого вішлісту. Те,що я дуже сильно і давно хотіла, те, що хвалили ви,красуні

Приємного перегляду😌

Обіймаю💌