Hrystja_

#beautyplan2024

#beautyplan2024

🏆 "рости в собі"...минулого року я пішла на курси макіяжу, цього року теж хочу якось розвинутись в плані "суто для себе". Ще точно не знаю, що саме хочу, але зроблю це обовязково ;

🏊‍♂️ кожен день займатися спортом ( не 10 хв), а хоча б 20, а ще хоча б раз/місяць ходити в басейн;

🏰 більше подорожувати. Звичайно, кожен раз відвідувати різні країни- це, наразі, не для мого гаманця. Тут йдеться саме про культурний відпочинок: нехай це буде ліс чи парк розваг, чи озеро. Я живу в місті-фортеці, до якого приїжджають на екскурсію зі всього світу...а я перший раз пішла в цей музей минулого року🫣. І впевнена, що половина місцевих жителів досі там не були. Ось це сумно, тому над таким точно буду працювати;

⏰ швидше лягати спати, хоча б в 23.00, тоді легше буде прокинутись зранку. А коли раніше встаєш, стільки корисних справ можна зробити..більше часу є тоді;

📚 більше читати. Колись я багато читала, а тепер зловила себе на думці, що взагалі не читаю книги. Треба це виправляти;

📲 менше сидіти в телефоні. Соцмережі- це наше все. Але телефон стільки часу займає...це вже як залежність;

🍎 переглянути харчування. Ні, я не вживаю шкідливої їжі, типу фастфуду чи чогось жирного ( ну хіба раз в місяць), але від солодкого відмовитись не можу. Без цукерка в мене не минає жоден день;

👗 перебрати свій гардероб. В мене є багато речей, в яких вже не ходжу, але вони продовжують жити в моїй шафі, займаючи місце. А я себе запевняю: нехай буде, може ще колись це одягну;

👛 ретельніше планувати свій бюджет. Бо ці всі знижки і акції так бʼють по фінансах... або придбати скарбничку і відкладати туди кошти...якраз на випадок таких акцій😉;

🧘🏻‍♀️ менше нервуватися. Це я обіцяю собі кожного разу, поки що не виходить. Тепер хочу крик і нерви замінювати дихальними вправами...кажуть це працює;

🙆‍♀️ пройти курс масажу, бо в мене є до цього покази. Взагалі мрію про ендосферу, але оцінюю свої мрії і можливості, тож наразі, нехай це буде просто масаж;

🍶 навчитися пити воду, або, хоча б чай. Бо води не вживаю взагалі, а кава для мене- то все.

І, звичайно, багато наших мрій чи планів не залежать суто від нас, бо є й інші чинники, але нехай це буде мотивацією до кращих змін👌.