Кузя Ю-а

#Beautyplan2024

#Beautyplan2024

Фото для привернення уваги (але ця я і мій син) , або все одно ми сбе любимо, навіть, якщо щось не зробимо 🥹

Обіцяю собі, такі речі, про які не варто говорити вголос… або це настільки особисте, бо наш внутрішній світ качнуло і вимагає тепла до себе.

Проте, саме потаємне лишу для себе, а розкажу про ті пункти, які проявлять мою любов до себе. Мені це важливо. Саме зараз, саме цього року розпочати.

  1. Забити на все, що викликає дискомфорт та казати ні, там де я хочу це зробити. Здоровий егоїзм - це про любов до себе!
  2. Змінити зачіску, перевтілитись, зробити трошки інакше, ніж зазвичай. І от саме зараз - я в салоні краси!
  3. Не відкладати все на потім. Вже зараз гарна білизна, гарна чашка для кави, вже зараз одягти ту піжамку нову, жити тут і зараз!
  4. Масаж тіла! І не тільки антицелюлітний. А й лікувальний, та любий) навіть еротичний 😂
  5. -10 кг. За цей місяць Пішло -5 кг. Лишилось 5 кг за 24 рік :))
  6. Спортзал. Не тоді коли понеділок, а зажди. Полюбите себе і час для себе.
  7. Нові мейкапи, відкривати нові образи та нові стилі!
  8. Шопінг за порадами стиліста. Капсульна колекція і щось круте)
  9. Думаю над татуюванням, але поки не вирішила, чи це крайність, чи реальне бажання :)
  10. Подорож до Мілану, в столицю краси :) Ну ок, або в Карпати до Вікулік :) це краще) бо я за гарну компанію та смачне вино на вершині гори!
  11. Проколоти уколи ліполітику та проконсультуватися щодо личика :) вік бере своє. Огляди обіцяю 😂
  12. І останнє, навіть якщо половина не вийде - любити себе любою 💋

Обіймаю Вас 🫶