Олена Романюк

Туш Maybelline New York Classic Volum' Express (Extra Black)

Туш Maybelline New York Classic Volum' Express (Extra Black)
Туш Maybelline New York Classic Volum' Express (Extra Black)

Я дотримуюся правила, не знаєш, яку туш обрати, купуй Maybelline 😉

Загубилася у різноманітті щіточок? Набридли "павучі лапки" чи "панда-стайл"? Потрібна туш на кожен день, без ефекту драми?

Беріть Maybelline New York Classic ❤️

Maybelline Classic Volum' Express, дійсно, класика серед представниць бренду.

Хоча я з ностальгією згадую свою першу туш Maybelline в зеленому (чи салатовому) футлярі, вії до небес, це був захват, це після звичних Golden Rose чи Avon ... Рік писати не буду 😜

Отже, чому саме ця класична версія?

🖤 Насичений чорний колір на віях, без сірості (тому Extra Black). В один шар мені більше, ніж достатньо, щоб підкреслити очі

🖤 Зручна, трохи вигнута щіточка. Вона звична, не силіконова, але чудово підходить до моїх коротких вій. Охоплює усі закуточки

🖤 Об'єм, звісно, не до брів, але вії підняті, не обтяжені, не дивляться сумно вниз під силою тяжіння.

🖤 Кожна війка профарбована, не потовщена під текстурою туші, не так що, дивіться, я сьогодні нафарбувалася! А наче свої вії, тільки краще 😅

🖤 Не осипається, не відбивається на повіках

🖤 Нормальний обмежувач, який не дає шансу зайвій кількості туші опинитися на щіточці

🖤 Легко зняти з вій, тим же міцелярним гелем Lirene, але залишається на шкірі, близько до лінії нижніх вій, після процесу демакіяжу. Доводиться додатково наносити крем та ватною паличкою підчищати. Це єдиний її мінус, але за її позитивні сторони, я закриваю на це очі

До речі, попередниці цієї туші, у світло-синьому футлярі, також класичної версії, але Curved Brush, мені вистачило на 9 місяців.

Туш Maybelline New York Classic Volum' Express (Extra Black)

Мій сьогоднішній макіяж зранку, фото при яскравому сонці:

Туш - Maybelline Classic Volum' Express (в один шар)

Повіки - світлий відтінок з палетки для контурингу Essence Light Skin + трохи старенького хайлайтеру Relouis

Брови - пудра для брів Kodi Light Taupe

Як бачите, у мене все light , тому й туш я обираю таку, щоб просто виразнити вії у загальному образі.

Отже, саме ця версія Maybelline, для мене, на першому місці, насичений чорний, виразні вії, без переобтяження та ефекту драми, стійкість протягом дня, 100% класика бренду для макіяжу.