lady_Julii

#beautyplan2024

#beautyplan2024

Тож у 2024 році я обіцяю собі:

1. Знайти свій стиль. 👗
Зрозуміти який саме одяг мені підходить, підкреслює переваги та приховує недоліки.

2. Зайнятися спортом. 🤸🏻‍♀️
Спорт запорука здоров'я! Тому я обіцяю собі що у цьому році знайду для себе той спорт який буде мені в радість а не через силу.


3. Налагодити харчування. 🧁
Додати більше фруктів та овочів в свій раціон. Перестати жерти цукерки, обмежити каву.


4. Налагодити режим сну.
Чітко прокидатися по будильнику, без досипання "ну ще 5 хвилиночок"


5. Взятися за своє здоров'я і відвідати лікарів яких давно відкидаю і здати аналізи на дефіцити в організмі. Такі вже плани після 25😅

6. Планувати свої покупки.🛍️

Обирати дієві засоби, а не ті що в красивих баночках:)


7. Навчитися робити класний макіяж. 💄
Пройти онлайн, або офлайн курс макіяжу для себе.


8. Довести манікюр до ідеалу. 💅🏻
Хоча б собі. Я закінчила курси, та трішки працювала в сфері манікюру. Але до ідеалу так і не доросла. Роблю манікюр лише собі і дуже рідко. Хочу взятися за це діло.


9. Регулярно робити масаж обличчя. 💆🏻‍♀️
Це покращує кровообіг і укріплює м'язи, завдяки чому обличчя стає більш підтягнутим.


10. Зробити пірсинг хелікс. 💎
Хелікс – прокол верхнього хряща вуха. Давно хочу його зробити, ось настав час!


11. Фотосесія.📸
Обіцяю її собі у цьому році.

12. Бути позитивною.♥️
Хоча це надзвичайно важко в нинішній час. Пропускаючи через себе весь негатив світу, біль від новин, всі проблеми варто не забувати слова Дамблдора "Щастя можна знайти навіть у темні часи, якщо не забувати звертатися до світла"☀️

Складаючи цей план, зрозуміла що це не всі пункти, деякі будуть додаватися протягом року, бо досі формуються в моїй голові, але не формуються в текст. Але мені сподобалося!

Це класний спосіб структурувати думки!